Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktátok ezt érezni?...

Ti is szoktátok ezt érezni? Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Annyira tudok néha unatkozni hogy az már fáj egyszerűen nincs kedvem semmihez borzasztó... Általában semleges a kedvem amit akarok azt csinálom, de van mikor semmi kedvem semmihez és senkihez ez nagyon rossz és nem bírom magam rávenni hogy csináljak valamit mert eltudnék aludni miközben csinálom. Ilyenkor beszélgetni is nehéz másokkal majd elalszom annyira untatnak.


Ti mit szoktatok csinálni hogy jobb legyen ilyenkor?



2019. jún. 2. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hanyat fekszem az ágyamon, egyedül a szobámban és bámulom a plafont. Közben azon agyalok, mennyi mindenkit utálok.

19/f

2019. jún. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress valami olyan hobbit amit tényleg élvezel. Ismerkedj új emberekkel hátha van olyan aki érdekes lehet számodra.

Én régebben éreztem így sokszor és nem is tudtam magamtól mit csinálni sosem, aztán az új iskola+munka miatt mostmár nincs is semmi szabadidőm

2019. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem sokára menni fogok tanulni és az valószínűleg elveszi az időm. Az a baj hogy munka közben is van mikor ezt érzem az ismerkedésnél dettó ugyanez van. Pedig annyi emberrel beszélgethetnék ismerkedhetnék de ilyenkor alig bírom végig hallgatni őket, és nem is nagyon van hozzá erőm, motiváltságom hogy barátkozzak. Mivel nem sokára megyek majd egy nagyobb városba remélem ott kipróbálhatok sok mindent és ez segít majd.


Hála istennek nem mindig érzem ezt például ma már jobb egy kicsit :D

2019. jún. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!