Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha mindenki...

Kocsisbarbi kérdése:

Mit csináljak ha mindenki rondának tart és én is magam?

Figyelt kérdés
Hatalmas homlokom van, nagy görbe orrom, formátlan szemöldököm és pattanásos bőröm. A hajam olyan mint a szénakazal és a fodrászlk sem tudnak segíteni rajta. Az arcommal szintén 5 éve járok bőrgyógyászhoz de semmi. Nagyon durván szőrös vagyok amit szintén örököltem így ezzel is meggyűlik a bajom. 178 cm vagyok 42es lábbakkal, ez is nagyon nőies. A magásságom miatt a bőröm sok helyen elrepedt, és gerincferdülésem lett a hirtelen növéstől. Mellem az kb semmi. Fogaim sem szépek. Nagyon szép lányokkal vagyok körbevéve akik természetesen még nagyképűek is és ezt mindennap hangoztatják. Mit tegyek hogy végre ne sirjak emiatt mindennap? Amin tudtam változtatni azt már mind megcsináltam
2019. jún. 2. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre kaptam meg mindig otthon: ha szép nem vagy, legalább hülye ne legyél.

Tehát: gyúrj észre, belső értékekre és valahogy fogadd el, hogy ezt dobta a gép.

Hidd el, láttam én már ronda nőt egy átlagos sráccal és boldogoknak tűntek. Szóval hátha. Ha legalább az alkatod rendben van, és tudsz egy kis mellett-fart növeszteni valahogy, az arcoddal már annyira nem fognak foglalkozni. És emellé kell néhány belső érték, na meg humor. Ha negatív ronccsá növöd ki magad, akkor még akár szép is lehetsz, a kutyának nem fogsz kelleni.

Így kb ennyit tudok hozzászólni.

Azért sajnálom, hogy a genetika kicseszett veled. :/

2019. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
küldesz egy képet? Megpróbálok segíteni hogy mit lehetne még tenni. Én is nagyon pattanásos voltam, rettenetesen heges bőrrel, rajtam három alkalmas kozmetikai mélyhámlasztás tett csodát.
2019. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Lehet testképzavarod van és nagyon felnagyítod a problémát, illetve túlzottan odafigyelsz a részletekben rejlő tökéletlenségekre. Az összkép számít úgyis, nálam például a magasság sem hátrány, sőt! :)

De hát részletesen erről minimum kép után lehetne pontos diagnózist mondani.

Amúgy meg nem minden a külső, ha sikerül elfogadni magad az a kisugárzásodon is meglátszik.

28f

2019. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha sosem alakult ki a parkapcsolat, vagy meg baratot sem tudott szerezni, akkor kb altalaban ki szokott alakulni a testkepzavar vagy tenyleg problemas a kulseje... sajnos
2019. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sportolsz is? Szálkás a tested?
2019. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
De legalább kedves vagy ?
2019. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Tegyük fel ez mind igaz. Ha hiszed ha nem, ezen is lehet segíteni

Nagy homlok-frufru.

Formátlan szemöldök-kozmetikus

Pattanások-kipróbálhatsz gyógyszereket, de ha nem múlik el, vársz


Szőrösség-gyanta

Gerincferdülés: gyógytorna

Magasság: van egy 183 cms lány ismerősöm, mégis szeretik a fiúk

Láb: kit érdekel

Haj: drága kezelések, ha semmi nem megy (ami szerintem majdhogynem lehetetlen, mert nekem is hasonló hajam van, mégis ki tudok belőle hozni jó frizurákat) akkor borotva+ jó minőségű paróka.

Orr: ez az egyetlen amin nem lehet segíteni, csakis plasztikával. Vagy megszokod, (ismerek egy lányt ilyen orral és őt is szeretik a fiúk)

Mell- kit erdekel

Fog-fogszabályzó


Nem állítom hogy ezek mindegyike szükséges/ eészseges lenne, csak akartam higy tudd, hogyha jobban akarsz kinézni megteheted.

Plusz:smink

2019. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Orrplasztika, mellplasztika, szolárium, gyanta, hajvasaló, rajzolt szemöldök
2019. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Kis csúfsàg😂😂😂
2019. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A leírtak rám is igazak... :o Csak én fiú vagyok, de minden megeggyezik.. 22/F
2019. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!