Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha mindenki...

Kocsisbarbi kérdése:

Mit csináljak ha mindenki rondának tart és én is magam?

Figyelt kérdés
Hatalmas homlokom van, nagy görbe orrom, formátlan szemöldököm és pattanásos bőröm. A hajam olyan mint a szénakazal és a fodrászlk sem tudnak segíteni rajta. Az arcommal szintén 5 éve járok bőrgyógyászhoz de semmi. Nagyon durván szőrös vagyok amit szintén örököltem így ezzel is meggyűlik a bajom. 178 cm vagyok 42es lábbakkal, ez is nagyon nőies. A magásságom miatt a bőröm sok helyen elrepedt, és gerincferdülésem lett a hirtelen növéstől. Mellem az kb semmi. Fogaim sem szépek. Nagyon szép lányokkal vagyok körbevéve akik természetesen még nagyképűek is és ezt mindennap hangoztatják. Mit tegyek hogy végre ne sirjak emiatt mindennap? Amin tudtam változtatni azt már mind megcsináltam
2019. jún. 2. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A leírtak rám is igazak... :o Csak én fiú vagyok, de minden megegyezik*.. 22/F
2019. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!