Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elhinnétek egy lecsúszott...

Ti elhinnétek egy lecsúszott segédmunkásnak, hogy régen volt valaki?

Figyelt kérdés

Régen volt egy cégem, még 10 évvel ezelőttig. Akkoriban üzleteltem, bejártam a fél világot. Pl az USA-ba jártam minden évben nyaralni és tárgyalni! Volt házam, autóm, minden. Aztán a válság úgy beütött, hogy elment minden. Alkoholista lettem amikor vége lett a cégnek és évekbe telt, hogy újrainduljon az életem. Most pár éve segédmunkás vagyok. Szakmám nem volt, csak a jó ötletem a céghez, így elhelyezkedni nem tudtam. Maradt a segédmunka.

Amikor munka közben beszélgetünk gyakran mesélek a múltamról, de senki nem hisz nekem, bolondnak tartanak és hazugnak. Hiába mutatok képeket, azt úgy csináltam számítógépen. Azt mondják hogy nem itt lennék ha valaha lett volna pénzem.

Eléggé bánt ez hogy nem hisz nekem senki. Ti hinnétek nekem?


2019. jún. 3. 08:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

#9

Dettó, van olyan rokonom, aki magas beosztású vezető mérnök volt, aztán neki is volt valami baja (még nagyon kicsi voltam akkor, utána pedig részletekbe menően sose feszegettük a témát a családban, pontosan nem tudom, mi történt vele), azóta munkanélküli, bár néha dolgozgat 2-3 napot portásként valahol, aztán megunja és nem megy többet... kb 150 kiló, egész nap az ágyban fetreng és tévézik, meg elborult ba romságokkal traktálja a családot, összeesküvés-hívő és várja a világvégét. Földönkívüliekről még nem beszélgettem vele, de szerintem abban is hisz. Gyógyszerfüggő. A háza egy putri, azt hiszem, nemrég költözött vissza az anyukájához.

Van ilyen, nem is értem, miért ne lehetne.

2019. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%

11 vagyok

Amit írtam, azon mi a túrót kellett lepontozni? komolyan kíváncsi vgyok.

2019. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Valami állat mindenkit lepontozott.
2019. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!