Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra nagyon fontos az,...

Számodra nagyon fontos az, hogy mások mit gondolnak rólad?

Figyelt kérdés

Tehát meg akarsz-e felelni mások elvárásainak, megfogadod-e ha tanácsolnak neked valamit, vagy adott esetben még igényled is, hogy vezessenek.

Mert nekem nincs ilyen megfelelési kényszerem, magasról lesz.rom hogy ki mit gondol rólam vagy az élethelyzetemről. Ezeket a véleményeket semmikor nem vettem figyelembe, vagy meghallgatom vagy nem, de nem tud érdekelni. Szóval nincs semmilyen megfelelési kényszerem mások irányába. Emiatt sokaktól megkapom hogy közömbös vagyok (és ez mennyire rossz tulajdonság, húúúú), én viszont nem értem az ilyeneket, akiknek fő céljuk hogy másoknak (akár apjuknak, anyjuknak) bizonyítsanak.

Ti mit gondoltok erről?


2019. jún. 3. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Meg kell találni az egyensúlyt...


Ha mindenkit lesz@rok és mindenki utál, attól nem leszek hú de nagy egyéniség, csak magányos kis p.ö.cs.


Ha mindig engedek, akkor meg soha nem fogom tudni érvényesíteni az akaratomat.

2019. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondok rá konkrét példát is, hogy kicsit érthetőbb legyen: egyedül élek, és ilyenkor úgy gondolja boldog-boldogtalan hogy biztosan nagyon rossz így (nem, kösz, nem változtatok ezen az állapoton) és hogy miért nem nősültem meg stb. Na ilyen véleményeket ugyan meghallgatok de nem tud érdekelni, ha meg még kioktató módon kezdi ezt mondani, akkor én is visszavágok és még ő van megsértődve. De ez sem tud érdekelni hogy ő megsértődött vagy nem. Ez tényleg olyan rossz tulajdonság ez a közömbösség? Nem hinném hogy bárkinek is ártanék vele mert szerintem mindenkinek elég a saját problémájával foglalkozni, nem kell a máséval is, nem oldhatom meg a baját helyette.
2019. jún. 3. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Valahol érdekli az embert,ha más nem bosszantja,de ha másokkal foglalkoztam volna életemben,meg amik történtek velem,már rég fel kellett volna kötnöm magam,vagy elvágni az ereimet,mert elég szégyenteljes szituk voltak.

Aztán eldöntöttem hogy magasról lecarom.Mondjanak rólam akármit,nyugodtan mondjanak el bárminek,nyugodtan csináljanak bármilyen képet rólam ami kompromittáló,nyugodtan fel lehet hozni a múltamat is,nem fogok elbújni.Az ilyen gyökerek 200 év múlva már sehol se lesznek,mint ahogy én se,senki nem fog ezekre emlékezni.

2019. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak azoktól számít, hogy mit gondolnak rólam, akikkel jóban vagyok, karrierépítésnél nyilván a munkahely és a családtagok.
2019. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Belefáradtam és szenvedtem eleget miatta. Ma már nem érdekel. Sem szebbet sem jobbat nem tudok mutatni, mint ami vagyok ha mégis ezzel próbálkoznék magamnak is hazudnék és másoknak is.
2019. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el vannak sokkal tágabb figurák még nálam is. Aki nekem adja a figyelmét és idejét azt megköszönöm de nem várom el és szerintem sem jó ötlet.
2019. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gázabb*
2019. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Nem tudom, hogy mit higgyek, mert egy csomó játszmázás megy az emberek közt, ezáltal sokan a "tegyük fel, hogy..." szintig jutnak a másikkal szemben, ahelyett, hogy megkérdeznék tőle, hogy mi a pék is van vele.
2019. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!