Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhagyta magat a parom,...

Elhagyta magat a parom, tonkreteszi az eletet, nem tudom mit csinaljak, tehetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Iszonyatos apatiaban van, felszedett 20 kilot, leszrja az egyetemet, egesznap pizzat rendel, fekszik, gepezik, telefonozik, edesseget zabal, papucsban pizsiben megy mindenhova..


Szoltam neki az elejen finoman. Aztan celzosan. Konkretan. Most mar szembesitettem regi kepekkel es ujakkal.. csak nevet.


Voltak kulso tenyezok amik miatt ilyen lett, de kisregenyt lehetne irni arrol, hogy mennyi energiat fektettem abba, hogy probaljak segiteni neki, mert nem birom mar ezt az egesznapos otthon fekvest...


Semmi nem hat ra. Ketsegbevagyok esve. Tonkreteszi az eletet.. csak en vagyok neki, felek ha elhagyom nem fogja “sokkent” erni es hirtelen osszeszedni magat, 4 eve ismerem, tudom milyen..


Mit tudnek tenni?:( nem akarok neki rosszat, azt akarom, hogy jobban legyen, eljen (egeszsegesen) de feladta az eletet kb..


Mar utolso szalmaszalba kapaszkodok itt az oldalon.


20/L es 22/F


2019. jún. 5. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elhagyod es eled az eleted. Fiatal vagy ne ragadj le egy ilyennel... annyi csltudatos, sarmos, energikus fiatal ferfi keres part...
2019. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hozzatennem meg, hogy o sem boldog igy, csak egyszeruen mar nem lat celt az eletben, ertelmetlennek talalja, de valamiert nem akar tenni ellene. Amikor mondtam neki, hogy kezdem feladni, mondta, hogy ne tegyem.. de nem tudom..
2019. jún. 5. 23:26
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem elhagyni mert szeretem, vele nottem fel, amikor en is evekig depresszios voltam es idegbeteg kitartott mellettem, de amit o muvel az a karrierjet, az egeszseget fenyegeti sulyosan
2019. jún. 5. 23:27
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Sokkal jobban jársz, ha szakitasz vele!

Ha gyereketek lenne, mit fog csinalni szerinted?

2019. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Elhagyod: talán tönkremegy az élete, talán ettől összekapja magát, hogy látja, hova vezet, ha így viselkedik.


Nem hagyod el: tönkremegy mindkettőtök élete, és ő tuti nem fog változni, mert mindennap megerősítést kap, hogy így is kellesz neki, sőt, egyre kijjebb tolja majd a limitet.

2019. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Depressziónak tűnik. Szakértő segítségre van szüksége. Most arra kell rávenned, hogy azt vegye igénybe, nem arra, hogy te győzködd, hogy változtatnia kell. Ebben segítsd őt, biztosítsd róla, hogy ez nem szégyen, stb. Az úgy nem megy, ha magad próbálod győzködni. Szülei tudnak róla egyébként?

Szerintem ne zsarold érzelmileg, de tedd meg, amit kell, ha nem hajlandó segítséget kérni sem.

2019. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem él, nem üzi a nöket. Nagy baj. Leragadt nalad. Szerintem segits

rajta es dobd ki.

2019. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mi az amitől ilyenné vált? valami oka csak van a változásnak
2019. jún. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy RAGASZKODSZ hozzá, meg vele nőttél fel, de ha el akarod cseszni az életedet, akkor sajnálatból vele maradsz, vagy erős leszel, és képes leszel elengedni és elfelejteni. Te döntesz.
2019. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azzal tennél neki is és magadnak is a legjobbat, ha elhagynád. Ezzel ki tudnád rázni az önsajnálatból és összeszedné magát. Ha nem, akkor reménytelen, de akkor legalább téged nem ránt magával.


Próbáltál segíteni, de aki nem akarja azon nem lehet. 20 éves vagy, előtted van az élet, tanulj, dolgozz, ismerkedj, utazz stb. Ne pazarolj el éveket az életedből, mert ezeket sosem fogod visszakapni!

2019. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!