Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mire utalhat? Tehetetlen...

Ez mire utalhat? Tehetetlen vagyok.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, a legjobb barátom egy lány.(4-5 éve) Különösképpen nem érzek iránta semmit, illetve nem tudom.. Már egy ideje nincsen barátja. És az én "problèmám" az, hogy engem eléggé frusztrál vagy nem tudom, hogyha feljön nála egy fiú, hogy kavarnak vagy valami, mintha kicsit féltékeny lennék (lássuk be, gyakorlatilag a semmire) és félek, hogy akkor így mindennek vége. De korábban ez a téma mindig hidegen hagyott engem. Szerintetek?

2018. dec. 30. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

Arra, hogy többet akarsz tőle mint barátság. Ugyanilyen helyzetben voltam 18 évesen. Én azt csinálnám, hogy elhívnám randizni arra hivatkozva, hogy elkezdett tetszeni, és ha elutasít, legalább tisztában van a szituációval és megegyezünk, hogy nem barátkozunk tovább, amíg az egyik fél többet akar a másiktól.


Azt, hogy a továbbiakban is barátok maradtok, felejtsd el, mert egyszer majd számon fogod kérni rajta azt, hogy féltékennyé tesz, ő pedig nem fogja érteni, hogy mi van. Jobban jártok mindketten, ha egyenesen kommunikálod felé az érzéseidet vele kapcsolatban.

2018. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!