Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van legalább egy olyan...

Nektek van legalább egy olyan dolog, amiben jobban vagytok az átlagnál?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy én annak is örülhetek, ha valamiben megütöm az átlagot, sok dologban még rosszabb is vagyok. Nincs egy olyan tevékenység se, amiben kiemelkedően teljesítenék. Ehhez képest a környezetemben nem tudnék mondani olyan embert, aki ne lenne nagyon jó minimum egy valamiből, legyen az pl. valamilyen sport, kreativitással összefüggő dolgok, vagy csak az értelmi képességei..Mindenki tehetségesnek tudhatja magát valamiben, csak én nem.

Ti ismertek olyat, aki mindenben, TÉNYLEG mindenben max. csak az átlagot tudja nyújtani, vagy csak én vagyok ilyen selejt?


2019. jún. 6. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkinek van olyan, amiben jobb, mint a többi ember. Neked is van, csak még nem találtad meg.


Én például makettezem. Ügyes kezem van hozzá, és türelmem. De kiválóan tájékozódom Budapesten, pedig nem ott lakom. Nagyon jó ízlésem van. Jó lakberendező, vagy stylist lenne belőlem.

19/f

2019. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindenki az, aminek tartja magát. Nézőpont kérdése, hogy hogyan vélekedsz. :)
2019. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Bírom az őszinteséget, hajlandó vagyok továbblépni/megbocsájtani, külö tudom szedni az emocionális és reális gondolkodást.
2019. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl akárkit fel tudok idegesiteni pár perc alatt
2019. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Zene.. az IQ-M egy kicsivel az átlag felett van, inkabb felsőátlag.. meg elméletileg van tehetségem az íráshoz.

Egyik sem egy elkepesztő tulajdonság, de én nem bánom.

Biztos hogy neked is van pár dolog amiben jó vagy, csak lebecsülöd magad.

De akkor miért nem kezdesz egy hobbit? Ha elkezdesz mondjuk futni, és már elég ideje csinálod rendesen, akkor mondhatod hogy jobb vagy benne az átlagnál :).

2019. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Rohadt sokat tudok inni berúgás nélkül.
2019. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami vagy akár több is, amiben plusz.

Nekem az adatott meg, hogy a legzarkozottabb ember is megnyílik nekem. Olyan történeteket mesélnek el magukkal kapcsolatban, amit senkinek, ők maguk szoktak a legjobban meglepődni a kitarulkozason. Fiatal koromban nagyon zavarban voltam ettől a bizalomtol, sokszor a történetek jellegétől,de jól esett, hogy bíznak bennem.

2019. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Én kalocsait hímezek. Nem én vagyok az egyetlen, de az tuti, hogy nem sok 30 év alatti van, aki hímzéssel tölti a szabad idejét xD

Egy állat vagyok.

29N

2019. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Én ismerek ilyen embereket, és az én tapasztalatom, hogy ők nem azért ilyenek, mert ügyetlenek, hanem mert alap szinten sem képesek küzdeni, 1 próba után egyből feladnak mindent, és utánna vagy hiszti vagy csalódás, vagy sírás. Nekem a volt párom aki ilyen, és rettenetes nézni egy ilyen szenvedést, hiszen csak mégegyszer neki kell ugrani, csak megint meg kell próbálni. De ő nem ő béna ő hülye ő ügyetlen stb, és mikór kínkeservesen rávettem, de ez napok, hogy próbálja meg ujra, jé ez megy neki..... 😊 Remélem nem bántottalak meg....
2019. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Több dolog is van, de összefüggenek.

A legjobb két dologban vagyok. Mindenben megtalálom a hibát, ezért negatív embernek mondanak. Egy elgondolás, egy ötlet... És én felsorolom azokat a buktatókat, amit van hogy elfelejtenek számításba venni. Ez inkább az analitikus gondolkodás.

Emellett meg tényleg minden apróságot észreveszek. De tényleg mindent. A kollégáim ezt is utalják bennem. Csak elnézek valamiért adott irányba és simán kiszúrom, ha valami nem jól van. Az más kérdés, hogy nem feltétlen jelzem, hiszen már megtanultam, hogy nem szeretik az emberek ha valaki belepofázik mindenbe. Szóval csak akkor szólok, ha nagy gond, vagy jóban vagyok az illetővel. Esetleg én fogok dolgozni adott dologgal, miután elkészül.

Termelésben dolgozom amúgy, és elég hasznos kis képességek ezek, okosan használva. Nem véletlen van az, hogy bárhova megyek, előbb vagy utóbb de bekerülök a legjobbak közé. Más kérdés, hogy amúgy egy szr alak vagyok, és mindegy mit csinálok, akkor is utálnak. XD

2019. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!