Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a spenót kivonatos dolog...

Ez a spenót kivonatos dolog hozhat valamennyit legalább erőben vagy egy újabb teljesen felesleges kieg?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak marketing. Kitalálnak minden hülyeséget, hogy lehúzzák az embereket. A többség be is kajálja rendesen.
2017. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
spenót kivonat? az full alkarra meg gondolom, nézd csak meg Popeyet
2017. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ecdysonera gondoltam
2017. máj. 14. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás. Inkább vegyél rendes nyers spenótot. Abban legalább van némi rost, meg hasznos mikrotápanyagok.
2017. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor is csak marketing... Akárhogy nevezed.
2017. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Szart sem ér.
2017. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Szerintem minden zöldség, vagy gyümölcs úgy az igazi, ahogy megtermett. Egy kivonat esetében már valami nincs benne az egészből.
2017. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es, szerintem nem igazán tudod értelmezni egy kivonat lényegét. A kivonat azért van, hogy egy adott hatóanyagot olyan magas koncentrációban be tudj vinni, amihez mondjuk 30kg-ot kéne megenned az adott gyünölcsből. Ettől függetleb az ecdysterone semmit nem ér és fenntartom, hogy vegyen inkább nyers spenótot.
2017. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!