Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tesóm a rákgyógyulása óta egy...

Tesóm a rákgyógyulása óta egy szent lett?

Figyelt kérdés

Régen egy normális fiatal srác volt. Csipős humor, beszólogatás. Fennhordta az orrát, soha nem mondta ki ha valami tetszik neki ami másé.

Mióta kigyógyult megváltozott. Mindenkivel ultrakedves, mosolyog, mindenkinek segít. Hétvégén befogott kutyákat sétáltat. Múltkor majd elsüllyedt a család szégyenében, mert a nyílt utcán odament egy Ferrari tulajdonosához hogy milyen szép ez az autó, megnézheti? És ott dicsérgette hogy biztos sok munka árán lehet ilyet venni, stb. Régen irigy lett volna rá mint az emberek többsége.

Másban is ilyen, mindenkinek igazat ad, rosszat nem mond senkiről azóta. Mindenkinek segíteni akar állandóan mindenben. Már olyan mint önmaga karikatúrája. A munkahelyén is maga helyett ajánlotta egy kollégáját az előléptetésre a hülye. Azt mondja, neki elég a mostani helye, nem célja pénzt gyűjteni. Azért mondtuk neki, hogy így egzisztencia nélkül soha nem lesz barátnője, azért egy kis kocsit vehetne, meg lehetnének céljai, de azt mondja ez őt nem érdekli. Ha nem lesz senkije, hát nem lesz, ezen már túltette magát, nem mindenkinek lehet párja az életben.


Mi ütött belé? Már több mint egy éve ilyen? Szentté vált vagy mi?


2019. jún. 7. 09:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

“mert a nyílt utcán odament egy Ferrari tulajdonosához hogy milyen szép ez az autó, megnézheti?



Mese.”


Mi a mese, te tulok? Én még csak beteg sem voltam soha, mégis ha látok vmi extra autót, odabólintok a tulajnak, hogy szép kocsi, hadd pöffeszkedjen benne boldogan. Nekem attól nem lesz rosszabb, hogy nem csak titokban sandítgatok, meg nem hazudom azt, hogy ha lenne rá pénzem, akkor is villamossal járnék Maserati helyett. Sem a te problémádat nem értem, sem a kérdezőét.

2019. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és öleld át helyettem, aztán meg menj hozzá vissza és tedd ezt a magad nevében is, jót fog tenni mindkettőtöknek, de főleg neked! Én pedig köszönöm ezt a pár sort amit itt írtál.
2019. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele, úgy él, ahogy mindenkinek kellene. Jóindulattal, szabadsággal, empátiával. Legyél büszke rá!
2019. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek! Egy 60 évesnél meg 35 évesnél rendben van ez. Annak van háza, van jó fizetése, van mondjuk autója, van felesége, családja. Ha a tesóm 22 évesen egyedülállóként játsza a szűzmáriát és nem kell neki semmi anyagi, mert ő azon túl van, akkor hogyan lesz bármikor élete? Azért valljuk be nem fognak egy kezdő fizetéses nulla vagyonú, Anyucinál élő férfinál sorbaállni a nők! Mert őt nem érdekli a pénz mert újraéledt. Ez egy 50 felettinél tényleg becsülendő dolog, de egy huszonéves azért éljen már valamennyit! Ez a mai társadalom sem tolerálja ha valaki nem ér el semmit. Majd mit mond a randin 30 évesen: “még a kezdő helyemen vagyok alapbérrel, de nem érdekel mert túléltem amúgy a rákot. Jó mi?”
2019. jún. 7. 15:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, látom, te nem érted...
2019. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!