Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fiu aki ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiu aki ha tetszik neki a lany, akkor nem mer kezdemenyezni meg mosolyogni meg kicsit tartozkodobb lesz. Olyan furcsan viselkedik ha a kozeleben van a lany? Ez lehet annak a jele, hogy tetszik neki? Olyan zavarodott lesz az egesz pasi.

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen 👐 :D

Igen, vannak ilyenek.

2018. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnád kicsit bővebben is, hogy mit értesz furcsa viselkedés alatt. De amúgy igen, lehet annak a jele hogy bejössz neki.
2018. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok
2018. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Furcsa alatt azt értettem, hogy nem mer rám nézni meg láthatólag elég zavarban van. Nem tud megnyílni előttem meg nehezen beszélget. Ha elmegy mellettem a folyosón, akkor még véletlenül se néz rám vagy pedig elrántja a fejét. Mindig tartja a távolságot, de mégis úgy érzem, hogy folyton a nyomomban van. Szóval olyan furi :D
2018. dec. 9. 12:10
 5/11 anonim válasza:
Én ugyan ilyen vagyok. Tetszik egy lány és úgy érzem én is tetszek neki és mindketten ugyanezeket reagáljuk, mikor meglátjuk egymást, szóval szerintem mindenképp. :)
2018. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 9. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Juuuj igen

Épp most batoritom szerencsétlen sracot

Pont ugyanilyen

De először szerintem írj ra, ott könnyebben megnyílik

Vele is ez van úgyhogy ha nincs más probald meg :)

2018. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pl egy nagyon laza nyugodt srác vagyok, nem vagyok szégyenlős egyáltalán. Pl koliba is volt, hogy csak boxerba mászkáltam a lányok előtt és úgy is beszélgettünk, de egyáltalán nem voltam zavarban. Ha van egy lány aki szimpi akkor azzal is nyugodtan tudok beszélni és ha szóba hozom a szex témát akkor kicsit se kínos és nem is akar témát váltani, hanem még rá tesz egy lapáttal, sőt nèha a csaj hozza fel holott előtte kijelenti "mindíg csak a szex a téma a pasiknál, már unom".

Szóval tényleg nagyon laza vagyok, tudok bánni a lányokkal...

De amint egy olyan lánnyal kell beszélni aki iránt kicsivel is többet érzek mint barátság zavarba jövök és nem is kicsit. Nem igazán tudok megszólalni és nem is igazán tudok értelmeset mondani, se bókolni :D

Ha nem ismerem (nem beszéltünk még) akkor igyekszek nem rá nézni, mert akkor elkezdek nagyon vigyorogni és elpirulok.

Eléggé kellemetlen tud lenni, mikor minden lánynak tetszik az ahogy beszélek velük és valahogy árasztom magamból a nyugalmat, minden lány biztonságba érzi magát mellettem és bíznak is bennem. Akinek külsőre nem is jövök igazán be, az is nagyon megkedvel 1 óra beszélgetés után.

De akit meg megkedvelek vagy megszeretek egyszerűen nem tudok vele beszélni. Ez nagyon kellemetlen és irónikus is.

Nem vagyok benne egy éjszakás kalandokba és nem is használom ki a lányokat, szóval ennek a "képességemnek" hasznát nem veszem. De akivel meg kapcsolatot szeretnék azzal meg nem tudok beszélni. Max ha előtte barátok voltunk és később alakult ki a vonzalom. De akkor is zavarban vagyok előtte, bár nem olyan mértékben.

2018. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként velem is hasonló a helyzet, csak lányként. Tök jól elvagyok mindenkivel, de ha bejön egy pasi, akkor nagyon gáz leszek. Nem tudok egy értelmes mondatot beszélni vele. Ezért félek az olyanoktól, ha elhív a srác, hogy dumáljunk. Annyira zavarban vagyok olyankor, hogy az valami gyász. :/ :D Nem tudom miért van ez. Mindig attól félek, hogy itt bukom el a dolgokat és azt hiszi, hogy valami idióta vagyok. Egyébként fiúk mondjátok már el nekem légyszi, hogy hogy működtök. Mitől függ az, hogy léptek valamit vagy sem? Ha néz titeket egy lány, akkor mit gondoltok? Mármint azt, hogy jé már mit néz ez a hülye lány vagy inkább elkezdtek rá figyelni és akár utána akartok is valamit tőle?
2018. dec. 9. 13:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is elég érdekesen működöm. Nagyon társasági ember vagyok, bárkivel megtalálom a közös hangot szinte azonnal, de ha a kiszemeltem bekerül a horizontomba, akkor kezdődnek a bajok. Egyszerűen önmagam ellentéte leszek és rám jön egyfajta szorongás. Messziről még csak-csak rápillantok, de amint közelebb kerül (ahonnan már észrevehető, ha nézem), akkor próbálok gyakorlatilag eltűnni. Direkt nem ránézni, meg hasonlók. Vagy ha elsétál mellettem úgymond keresztül nézek rajta. Magam sem tudom, miért csinálom ezt, de szerintem egyszerűen csak félek, hogy kiderül én nem tetszem neki és így próbálom megóvni a kis törékeny lelkem. Ezáltal viszont rengeteg lehetőséget szalasztok el és itt vagyok 18 évesen barátnő nélkül. Éppen ezért igyekszem változni, látványosabban szemezni, nem elkapni a tekintetem, ha összenézünk véletlen, nem átnézni rajta. Amennyiben egy lány kezdene el bámulni először, akkor a kb a második alkalomkor, amikor ezt észreveszem, már lépnék is valamit az ismerkedés irányába, feltéve, hogy nekem is tetszik. Ezt valószínűleg egy kicsit béna mosollyal reagálnám le szemezés közben.
2018. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!