Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Duci, molett, kövér lányok...

Duci, molett, kövér lányok /nők, ti ismerkedtetek már innen valakivel?

Figyelt kérdés

Ha igen mennyire volt sikeres a dolog? Általában nem szoktam válaszolni üzikre mert sokan csak fétis miatt irnak nekem. De adott egy férfivel rendszeresen levelezek innen mert szimpatikus lett számomra.

Nektek milyen történetetek van?



2019. jún. 8. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megismertem molett lányt innen, párkapcsolat lett az ismerkedésből.
2019. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondoltam közel 140 kilogrammos hölgyként hogy semmi esélyem nem lesz társat találni. Aztán regisztráltam ide és lassan 2 eve együtt vagyok a párommal akit itt ismertem meg :-)
2019. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én majdnem mindenkinek válaszolok, facebookon is folytatódott már beszélgetés, de semmi komoly nem alakult. Többször azt tapasztaltam, hogy nem küldtek valós képet magukról, ők nem is akarták más platformon folytatni az itt elkezdett ismerkedést:D
2019. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

1 évesek leszünk a barátommal. Távkapcsolat igaz nem sokáig remélhetőleg, de most vannak a legboldogabb pillanataim.

27/n

2019. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Innen??

Ahol mindenkinek az a velemenye, hogy a 60kg-s lany az mar kover?

Azok akik talaltak, mind a 4, elottem kommentelt:)

2020. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedés szint volt csal, de én nem panaszkodok. Egy kettöböl akár több is lehetne szerintem... de annyira jelenleg nem igénylem
2020. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!