Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti hol ismerkedtetek...

Fiúk, ti hol ismerkedtetek meg normális, rendes, szeretnivaló nem felszínes, nem kövér lányokkal?

Figyelt kérdés
MIndenfelé csak ilyen felszínes vagy ritka buta csajokat látok, semmi vonzó nincs bennük, hiába néznek ki külsőre jól. Persze fontos a külső, egy vékony lány vonzóbb, mint egy kövér, mivel én is vékony fiú vagyok, szerintem van jogom vékony barátnőhöz, de enge jellemre totál kiakasztanak a mai lányok és fogalmam sincs hol találhatnék szerethetőt, kedveset, akinek nem a menőzés meg a bulizás, cigizés megy minden héten, akinek van szíve és tud szeretni, aki nem a külsőt tartja legfontosabbnak, hanem az őszinte érzelmeket. Aki tud szeretni és igényli a szeretet.

2013. jún. 20. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik bennük ? mármint a mai csajokban? Am sok helyen van de ők nem feltűnősködnek..Észre kell h vedd őket :)
2013. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne legyen felszínes és ne legyen kövér? Csak én érzek némi iróniát?
2013. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hol laksz?

hány éves vagy?


20/L

2013. jún. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hajdú-bihari vagyok, koromat nem szeretném itt elárulni...
2013. jún. 22. 14:49
 5/5 anonim válasza:
"persze fontos a külső" "aki nem a kulsot tartja a legfontosabbnak" ember !? XD ha te a külsőt fontosnak tartod akkor miért varsz olyan lanyt aki nem a külsőt tartja fontosnak ?! Ha neked is szabad akkor másoknak miért ne szabadna? Egyébként mar nem nagyon talalsz olyan lanyt aki nem a külsőt tartja fontosnak... En mindkettőt nezem de inkább a belső számomra a fontosabb
2016. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!