Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettentően idegesít, amikor...

Rettentően idegesít, amikor anyám eszik és iszik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor anyám eszik vagy iszik iszonyatosan ideges leszek, irritál, amikor nyel, rág, szürcsöl. 17/f vagyok, ritkán, de más emberrel is előfordul, hogy idegesít engem, de anyám nagyon! olyan hangosan nyel, hogy a felső szinten is hallani a lenti konyhából. Mit tehetek? sehogy nem tudok rajta változtatni, de persze ő azt hiszi azért, mert nem szeretem. /mellékes/
2019. jún. 8. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Vidd orvoshoz
2019. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Vidd magad orvoshoz.
2019. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak bebeszéled magadnak, hogy idegesít.
2019. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
rohadtul idegesít, 9 éves koromban kezdődött. akkro vettem észre, hogy egyszerűen nem tudok megmaradni mellette evés közben.
2019. jún. 8. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem szereted, azért idegesít. Ha szeretnéd, tudnál neki örülni, hogy él, és vele lehetsz, és akkor nem idegesítene. Lesz majd olyan idő az életedben, amikor azt kívánod, bárcsak még hallanád a nyeldeklését, csak veled lenne még!
2019. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
anyámat szeretem a legjobban a világon!
2019. jún. 8. 21:45
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Amikor eszik és iszik, menj ki a konyhából. Aztán ülj le és beszéld meg magaddal, hogy valójában mit érzel iránta.
2019. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Dehogy szereted!
2019. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, amit írtak felettem. Az ember, akit a legjobban szeretek a világon, szintén hihetetlen mód idegesít, mikor csámcsog. Ez van. Olyankor vagy elmegyek, vagy megpróbálok másra koncentrálni. Mást te se nagyon tudsz tenni.
2019. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as ne te mondd meg, hogy kit szeretek, és kit nem. Azt sem tudod, hogy ki vagyok, egyszer nem sem láttál, anyámat se, de te tudod, hogy szeretem-e ok. kösz, hülyeségből nem kell.
2019. jún. 8. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!