Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jöhet be egy fiatal...

Miért jöhet be egy fiatal lánynak egy középkorú buszsofőr?

Figyelt kérdés
Miért lehet vonzó egy apuka testű, kopaszodó férfi? Apakomplexus, kisugárzása?
2019. jún. 9. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Az, hogy "olyan nagy autót vezet" ennyi, a lányok egyszerűek, nem kell semmit túlgondolni. Tapasztalatból sarkítok,suliba amikor Swifttel mentem senki leány nem kért meg, hogy dobjam haza, amikor Alhambrával vagy Omegával mentem jött a kérdés "haza viszel" , persze, el kellett utasítanom, mert leszólták párszor a kicsikém (Swiftet alias Suzyt) és én nem bocsájtok meg.


21/F

2019. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
szerintem mert komoly, felelősségteljes munkát végez és azt jó látni, férfias (és van is alkalma élőben látni, mert pl egy szívsebész, vagy még sokan mások is azt végeznek, de nem látja)
2019. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Talán a buszsofőrnek nincsen kiszedve a szemöldöke, mint pl. neked.

De az is lehet, hogy értelmesen el tud beszélgetni a lányokkal, akik viszont benned csak egy nyálcsorgató, ingyen szexre vágyakozó lúzert látnak...

2019. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem a pasi jön be neki, hanem az, hogy foglalkozik vele... Sajnos van néhány sofőr, akinrk szórakoztató hülyíteni fiatal lányokat, nulla tapasztalattal.
2019. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Ja és te vagy a buszsofőr, nahát minő meglepetés hogy ide ne szarjak. Minden kamaszlánynak bejön a kopaszodó pocakos 50pluszos buszsofőr ez köztudott tény. Sőt minden 16éves lánynak apakomplexusa is van.
2019. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
5 szerintem tévedsz - a kérdező valószínűleg észlelte a jelenséget és nem érti :D
2019. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

"Minden kamaszlánynak bejön a kopaszodó pocakos 50pluszos buszsofőr ez köztudott tény. Sőt minden 16éves lánynak apakomplexusa is van."


Gimnáziumban minden nap busszal járunk suliba+haza több évfolyamtársammal (lányokról van szó), és minden alkalommal meg is szóltuk azt az EGY lányt, aki csüngött az összes buszsofőrön. Mindegy milyen fiatal valaki, normális ember kortól függetlenül érzi, hogy gáz apja korú férfiakkal kezdeni.

2019. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gábor19... ***** válasza:
Egyenruha vonza őket.
2019. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy ő felelősségteljes ember, vagy pedig a kigombolt ing.
2019. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!