Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerényebb, természetesebb...

Szerényebb, természetesebb vagy dekoratív, igényes, magára sokat adó csaj az ésszerű választás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gazdag család gyereke, aki hetente igazíttat hajat, 21"es felniket vesz bmw-re, és nem Ő megy más után, ergo ahhoz hogy lerántsa valaki egy este, kb egy italba kerül neki.


Nekem az arcom lehet az ütőkártyám visszajelzések alapján, és az öltözködési stílus. Figyelgettem már hogy milyen típusúaknak volnék szimpatikus, és elég vegyes volt a felhozatal, mind külsőt, életkort tekintve.


Persze tudom hogy a külső az csal, mert hiába van felöltözve valaki ízlésesen, az nem mindig tükrözi a valódi hátteret, kivétel ez alól a tehetősebb réteg, de az megint más kategória, észlelhető a különbség.


A kérdésem arra irányul hogy, miben jobb az egyik, mint a másik. Számomra nem természetes egy nagyon szép csaj közelsége, az ezzel járó nehézséget tudni kellene kezelni, viszont az ilyenek egy hét alatt találnak mást, szóval teljesíteni kell.


Egy kevésbé pörgős, rendezettebb baráti körrel rendelkező csaj élete átláthatóbb, nyomon követhető, lazább is lehet a kapcsolat mert az ilyenek ragaszkodóbbak, főleg ha egy jó kiállású, jövőképpel rendelkező csávó várja otthon.


19-24 éves korosztályról lenne szó.


Mit gondolsz erről?


2019. jún. 9. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Hogy lehet kapni ilyen pórázt, aminek szabályozható a hossza, mikor biztonságos a terep hosszúra ereszted, mikor veszélyesebb akkor röviden tartod, ha meg hirtelen ugrana magától visszaránt mint a biztonsági öv. Megérné egy ilyenre beruháznod, ezt add a nőknek mikor sétáltatni visznek a parkba.
2019. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez egyáltalán nem így működik. Szimplán a kinézet nem sokat árul el egy emberről, ahhoz alaposan meg kell ismerni. Minden esetre nekem nagyon úgy tűnik hogy csak dugásra keresel nőt, szóval oda meg tökmindegy szerintem.
2019. jún. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!