Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti a Piros vagy a Kék ékkövet...

Ti a Piros vagy a Kék ékkövet választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Olvastam egy történetet a neten, amiben a történelem során több embernek is hirtelen behatol az életébe a Piros és a Kék Ékkő. Egy hónapig mindkét Kő által felajánlott életből élnek egymással váltakozva pár napot, de a hónap lejártával választaniuk kell, hogy melyik Követ választják, és ezzel együtt hogyan alakul saját életük és maga a Világ. A régi életük megsemmisül, ahhoz már nem lehet visszatérni.


Például nem sokkal a Római Birodalom bukása után élt Ward, a kovács. Miután a Kövek megjelentek az életében, pár napot Artúr Királyként, pár napot pedig Wart, a jobbágyként élt le.


Artúrként megvolt mindene, amire valaha vágyott, de élete olyan mesébe illő és valószerűtlen lenne, hogy az utána következő generációk nem hiszik el, hogy valóban volt egy ilyen ember.


Wartként, a jobbágyként, élete a rideg valóság talaján marad, viszont olyan tisztán látja a társadalmat, és az emberi természetet, hogy bölccsé lesz azáltal, amit élete során tapasztal. Végül a Piros Követ választja.


Röviden, a Piros Kő valóra váltja leghűbb álmaidat, de semmi nyomot nem fogsz hagyni a világban. A Kék Kő sanyarú sorsra ítél, de Bölcs leszel általa, és tudásodat átadhatod az utánad következő generációknak.


Te melyiket választanád és miért?



2018. dec. 8. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon olvastad?
2018. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt:


[link]


A történet, -és az oldal- egy szexuális fétissel kapcsolatos, de szerintem tanulságos és érdemes elolvasni.

2018. dec. 8. 00:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik hogy a kèk követ választottam, csak még mindig nem értem miért.
2018. dec. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!