Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megöltem egy szúnyogot es...

Megöltem egy szúnyogot es nagyon rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kérlek ne nevessetek ki. Egy szúnyog ott volt a fürdőben en meg meg öltem es most döbbentem rá hogy egy gyilkos vagyok. Nagy bűnt követtem el. Hogyan legyen jobban? Megöl a bűntudat.

2019. jún. 10. 17:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
hogyan legyek jobban*
2019. jún. 10. 17:24
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Menj el gyónni!
2019. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy szívférgességet terjesztett, és most megmentettél ettől a fertőzéstől egy kutyát. A kutya mégis csak fontosabb, mint a szúnyog.
2019. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
79%

Sajnálom, de ezen nem tudok - és egyetlen ember sem tud segíteni.


A lelkiismeret mindenkinél egyéni dolog. Van, aki úgy öl embert, hogy meg sem érzi, van, aki egy szúnyog megölése után is bűnösnek érzi magát. Valahol a kettő között kéne megtalálni az aranyközepet.


Neked túl érzékeny lelkiismereted van. Ha nem magyarázod meg minél előbb magadnak, hogy ez nem a legjobb felfogás, még sokszor fogod úgy érezni, hogy megöl a bűntudat.


Imádkozom érted :)

2019. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Megeszed naponta a többi állatot, egy szúnyog nem oszt nem szoroz.
2019. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Őbelőle fejlődött volna ki a gonosz Szúnyogember, aki emberek agyát szívja ki és megöl mindenkit. Nincs min bánkódnod, megmentetted az emberiséget.
2019. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem meg az udvaron a lábam, karom ezer helyen megcsípték. Úgy viszketek majd meg bolondulok. Lecsaptam amennyit csak tudtam.

Remélem nem komoly a kérdésed. Sok bűnt el lehet követni, de ez biztos nem az.

2019. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha elismered ez enyhítő körülmény lehet, de ha a holttestet megtalálják és nyomozás indul, s te vállad rángatod az a hatóság félrevezetése. Tégy vallomást a rendörségen, ott megírják a jegyzőkönyvet, ha szerencséd van szabadlábon védekezhetsz. Egy jó ügyvéd sem árt, aki majd kitalálja mivel védekezhetsz, végülis ő hatolt be illetéktelenül a lakóteredbe.
2019. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Szùnyog a legsunyibb rovar ami létezik. Nagyon utàlom öket. Kint meg se lehet tölük maradni. Ez a kérdés am most komoly??😂😂😂
2019. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Edd meg, hogy ne menjen kárba.
2019. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!