Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap éjjel majdnem megöltem...

Tegnap éjjel majdnem megöltem magam, most?

Figyelt kérdés
Nem is értem, miért nem, csak még egy lépés lett volna. Teljesen kiborultam, most már jobb, hogy kialudtam magam, de még mindig nem vagyok valami jól. Félek, hogy legközelebb lépek mégegyet (lépcső+lepedő). Félek, hogy bármikor megismétlődhet. Kb. egy hete vagyok megint ennyire rottyon, előtte pár hétig egész jó volt, pedig szedek Sertralint (75 mg), meg Helexet (1 mg). Asszem segítségre lenne szükségem, de van egy klasszikus probléma, hogy dolgoznom kell. Betegszabim nincs, lehet ki is rúgnának ha 2-3 hétig nem megyek. De félek, hogy a munkától is mégjobban kikészülök, egy műszak végén kezdődött ez a f*s epizód is. Mi a francot csináljak?
2013. máj. 22. 08:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Ma is megyek dolgozni (ha ugyan előtte valaki be nem vitet a pszichiátriára), de nem tudom, hogy fogom kibírni.
2013. máj. 22. 08:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem értem. Hova léptél volna? milyen lépcső+lepedő?
2013. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lépcsőnél próbáltam felakasztani magam egy lepedővel, bocs, ha érthetetlenül írtam.
2013. máj. 22. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Menj el pszichiáterhez. Tényleg. Meg igyekezz megoldani a peoblémáidat. Mi a baj amúgy? Írhatsz privit is.
2013. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
az randa halál lenne, ne próbálkozz vele ... egy életed van, akármilyen sz.r is
2013. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg tegyek csak meg. És a kórház vagy kezelő intézmény pénze megmarad az élni akaró, ténylegesen beteg emberek kezelésére-gyógyítására.
2013. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11:11 : 0 Empátia és logikai készség.


Kérdező, ne hallgass rá. Csak nem nagyon értjük, hogy mi a baj. Beteg vagy és dolgoznod kell? Vagy rosszak a munkakörülmények? Magánéleti probléma?

2013. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!