Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megöltem egy szúnyogot es...

Megöltem egy szúnyogot es nagyon rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kérlek ne nevessetek ki. Egy szúnyog ott volt a fürdőben en meg meg öltem es most döbbentem rá hogy egy gyilkos vagyok. Nagy bűnt követtem el. Hogyan legyen jobban? Megöl a bűntudat.

2019. jún. 10. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha ez segít, a szememben egy hős vagy :D

Megszabadítottál miket egy áldáz szúnyogtol. Már csak 2 millió maradt hátra. Csatára fel!!

2019. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Könnyíts a lelkeden, úgy hogy megadod a végtisztességet neki, eltemeted egy gyufásdobozba. A szertartás alatt elmondhatod neki, hogy sajnálod ami történt, előbb cselekedtél utóbb gondolkodtál a történteken. Ez annyira meghatja a többi szúnyogot, hogy nem forralnak majd ellened bosszút, persze ez nem garancia, én a helyedben meghúznám magam télig egy atomboztos bunkerben, ha a gyilkosság után otthagytad a testét, temetetlenül. Minden élőlénynek kijár a fejhajtás, ami így hangzik: nyugodj békében.
2019. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kerüld a többi szúnyogot, mert bosszút állnak a testvérükért!
2019. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
76%
Terapeutát javaslok...
2019. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Erik.-.vagyok válasza:
Hat szerintem hős vagy mer ugye a szúnyogok sok betegséget terjesztenek pl lime kórt amibe az ember bele is halhat szóval meg mentetted kb 3 ember életét egy napra
2020. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Megfogtam egy szúnyogot, nagyobb volt egy lónál,

Kisütöttem a zsírját, több volt egy akónál.


XDDDD

2021. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!