Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális aki nem szeret...

Normális aki nem szeret strandolni. 40 fokban sem megy be a vízbe hűsölni? Szerintem nem

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Ezer oka lehet hogy valaki nem szeret strandolni.
2019. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Én pl.jobban szeretnék ilyenkor egy hűvös erdőben lenni,mint egy h.lye vízparton,ahol csak az UVA-t kapom az arcomba premierplánban.
2019. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Van aki nem szereti a vizet.
2019. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nem mindenki ugyanazt szereti.

Meg talán valami oka is van, hogy nem jár strandra. Vagy ha jár, akkor nem megy bele a vízbe. Pl. könnyen elkap betegségeket, fertőzéseket a vízben. Vagy nőgyógyászati gondjai vannak, ami miatt nem tanácsos, vagy kellemetlen neki a fürdőzés. Vagy irtózik sok idegen emberrel együtt áztatni magát. Bármi lehet. De az is egy ok, hogy csak szimplán nem szereti. Síelni sem szeret mindenki és nem is jár mindenki, de attól még normálisak :)

2019. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindig az a normális, amit te tartasz normálisnak. Nem vagyunk egyformák, tessék elfogadni a többi ember ízlését.
2019. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igen. Oké, fikáztad egyet azokat, akik nem szeretnek strandolni. Most írj ki egy olyan kérdést, ahol ténylegesen választ szeretnél kapni valamire, mert ez csak mások fikázása, nem kérdés.
2019. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Számomra rém furcsa, de el tudom képzelni, hogy van ilyen.
2019. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kiről van szó? Ismerősöd? Akkor biztosan tudod, hogy miért nem megy be a vízbe. Vagy ha nem tudod, akkor kérdezd meg tőle.

Ha meg ismeretlen, akkor nem mindegy?

2019. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretek túlzottan csak sokszor így lehet kibírni meg gyerekkel tök jó móka.

De míg nem volt a kisfiam addig halálra untam magam a strandon, ücsörögni a parton és nézni ki a fejemből nem az én világom, bent a vízben se tudok sok mindent csinálni mert úszni pl nem tudok.

Feküdni se tudok sokáig pl napozni mert azt is megunom.

Vigyázni az értékekre el ne lopják, kijössz a vízből tiszta sár lesz a lábad azzal a papuccsal trappolni utána, kijössz megtörölközni utána gyerek megint be akar menni a vízbe újra vizes leszel, tiszta hangya lesz a törölköző, darazsak ellepik a kajádat/italodat, strandi büféknél órákat sorba állni a dög melegbe egy alacsonyszintű kajáért..

Szóval alapból én kimondhatom hogy nem szeretek strandra járni.

2019. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális, én se szeretek. Már gyerekkorombann se szerettem, amikor pedig még élvezni szokás. Halál unalom. Akkor már inkább fagyizok-sörözök valami légkondis helyen. Majd ha lesz saját medencém abban csobbanok!
2019. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!