Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Strandolni a munkatársakkal,...

Strandolni a munkatársakkal, visszeres lábbal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sajnos eléggé visszeres a lábam, kidudorodó erek vannak rajta. Ezért nem is szoktam strandra járni. Max nagyon közeli rokonnal évente egyszer. Most munkatársak elhívtak, hogy menjünk el. Igazából mennék de olyan gáznak érzem a lábam. Majd ősszel lesz műtve. Valahogy úgy érzem hogy utána bent a cégnél cikiznének. Mit tegyek?


2018. júl. 12. 15:08
 1/6 A kérdező kommentje:
30 éves férfi vagyok és ők is 30 év körüliek fiúk lányok vegyesen.
2018. júl. 12. 15:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Senkit nem fog érdekelni a lábad :) menj nyugodtan.
2018. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
13%
A kollégás strandolásban csak egy gáz van, hogy mindenki megcsodálhatja egymás bikinis/fürdőgatyás szinte meztelen testét, aztán ha még nem alakultak ki titkos viszonyok az irodában az egyébként házas kollégák között, utána majd fognak, mert kiderül, hogy Gizikének jó nagy csecsei vannak, Krisztikének meg szép formás popója ami a farmerban eddig nem látszott :D :D Ne vedd teljesen komolyan, de azért van benne valami :D De a visszeres lábad abszolút nem gáz hidd el, mindenki aggódik valami miatt ha strandra megy, de ez rajtad abszolút nem múló dolog, nem olyan mint 30 kg túlsúly :) Ha van párod vidd őt is, úgy talán kevésbé érzed magad kellemetlenül.
2018. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Strandolni ne menj munkatársakkal, egyrészt nem kötelezhetnek rá, másrészt meg okosabb légy a többinél és ne szolgáltass magadról 1 évere való pletykálkodást.

A lábadnak ehhez semmi köze. A munka és a magénélet két teljesen különválasztandó dolog, ha hosszútávra gondolkodsz. Én a helyedben udvariasan kihúznám magam innen.

2018. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, ne foglalkozz vele, hidd el, hogy őket sem fogja érdekelni. Mi is szoktunk kollégás programokat tartani pl. kirándulás, szabadulószoba, kemping stb. és tök jó, jól összekovácsolja a csapatot is és tényleg jó szórakozás. Egy kollégáméknak van nyaralójuk a Balatonon és egyszer voltunk náluk is, sütögettünk, röplabdáztunk, fürödtünk. Senki sem tökéletes, mindenkinek van valami kis hibája, emiatt nem kell szégyenkezni.
2018. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy köteleznének. Pár kolléga hívott el, mert mostanában jóban vagyunk. Szívesen elmennék, mert bírom őket csak ha meg bent pletykálnának esetleg erről akkor szarul esne. Nyilván mivel csak munkatársak, nem tudom ki milyen ember valójában. Nem tudom még mi legyen. Az a baj hogy kevés barátom van, olyan meg főleg akivel el lehetne járni helyekre.
2018. júl. 12. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!