Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális aki nem szeret...

Normális aki nem szeret strandolni. 40 fokban sem megy be a vízbe hűsölni? Szerintem nem

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 11:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl kínosan érzem magam fehérneműben (mert valljuk be, egy bikini szabásában nem különbözik a fehérneműtől) illegetni egy millió ember előtt és utálom a tömeget, ezért nem járok strandra.
2019. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális?


Ezer oka lehet, hogy miért nem, csak magam nézve:

1. Nincs görög isten testem, gátlásos vagyok, nem szeretek félmeztelenül mások előtt mutatkozni.

2. Fehér a bőröm, és a vízben 5x gyorsabban leég az ember. Sajnos a bőrrák nem játék.

3. Utálok egy helyben unatkozni, egyszerűen nem nekem van kitalálva.

4. Kellemetlenül érzem magam a klóros, minden retkes ember által használt vízben.

5. Rühellem a tömeget, tömegiszonyom van. Még egy komolyabb sorban állásnál is pánikroham kerülget.


Nem azt mondom, egy saját medence a hátsó kertben teljesen más lenne, abban szívesen csobbannék.

2019. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni hogy azért nem vagyok normális, mert 2x majdnem vízbe fulladtam ezért írtózom a víztől...
2019. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, buli lehet csernobilban is anyaszült meztelenül rohangálni, mégse teszem :D

40 fok van, szó szerint éget a nap, majd még megsokszorozom a hatását a vízzel is. Max. éjszaka strandolok, de akkor meg már nincs 40 fok, hogy hűsölni kelljen.

2019. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jàrok strandra hàla a jó istennek. Gyerekként voltam utoljàra.
2019. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én balatonon nőttem fel, de abszolút normálisnak gondolom azt is, aki nem szereti a strandot. Nem szeretheti mindenki. nincs ebben semmi furcsa.


Én viszont imádom, úgyhogy lent a parton tali! :D

2019. jún. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!