Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miert viselkednek...

Szerintetek miert viselkednek igy? Mar nembirok koztuk lenni.

Figyelt kérdés
Van 2 lany akivel nagyon jo baratsagban alltam. Egy gyerekes dolog miatt(betegseg miatt nem mentem csavarogni veluk) megsertodtek ram. Addig joba voltam mindenkivel. Ok ketten egymas melle alltak es ellenem forditottak szinte az egesz osztalyt. Mert hogy osztalytarsak vagyunk es baratnok voltunk 3an.mindig szamithattak ram.. Azota folyamat kigunyolnak, nezik mit tudnak rolam beszelni, hallgatoznak ha beszelek valakivel, megszoljak a kulsom stb. Karorvendoek. Ha egy osztalytarsam poenosan szivat mar rohognek. Leneznek. 18 evesek vagyunk, 11.osztalyba jarunk. Persze tudom par nap van meg. De olyan nehez igy lenni. Beleegondolni jovore mi lesz velem. Persze van egy ket lany akivel elvagyok. De nagyon faj. Rengeteget sirtam miattuk hogy miert erdemlem ezt meg? Es az az irritalo hogy a tobbiek is mellejuk allnak mert tipik nagyszaju kenyesek. Volt amikor vitaba keveredtem veluk mert megmertem vedeni magam. De rendesen provokalnanak mint az ovisok. Meg utanoznak. Most ez normalis? Kerlek irjatok valamit mit tehetnek. Suli valtas szoba se jon erre az 1 evre. De mar nemtudom mivel motivalni magam.

2019. jún. 11. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális! Röhögj a pofájukba, ezek idióták.
2019. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg (én is a saját káromon jöttem rá), hogy a barátnők a legnagyobb ellenségek.


Nem tudsz mit tenni, azért bántanak, mert látják, hogy zavar és rosszul esik. Illetve falkában vannak és baromi erősnek hiszik magukat.

Sajnos rég voltam már 18, de belőlem az ilyesfajta próbálkozások nem a sírást hozták elő, hanem a szemétláda énemet és pár velős visszavágással le is rendeztem a balhét, aztán leszálltak rólam.


Kicsit erősödj meg lelkileg és állj ki magadért! Mindig azt bántják, aki hagyja és némán tűri.

2019. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!