Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így az...

Miért viselkednek így az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Az osztályban van egy lány akit nagyon kiközösítenek, pedig csak egy kicsit félénk , csendes, es egy kicsit fura. De nincs vele akkora baj, átlagosan néz ki, tényleg nem ronda.

Erre óra előtt (nem volt itt a lány) az egyik fiú elkezdett róla képeket mutogatni, meg mondogatni, hogy FÚÚÚJ!!

A lányok meg röhöhtek..

Kilencedikesek vagyunk, nem értem miért kell ezt csinálni. Hogy lehet ekkora g**ci valaki?



2019. máj. 31. 11:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Én a lány voltam anno. Tönkre lehet menni ettől. Rendesnek tűnsz, adj neki egy esélyt és próbálj vele szóba elegyedni.
2019. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

Minden élőlény elsődleges genetikai programja az evésre és a dugásra összpontosul. Ez alól az ember sem kivétel.


Az adott fiúk a másik lány piszkálásával a többi előtt próbálnak jó pontokat szerezni, hogy könnyebb legyen ágyba vinni őket. A lányok pedig a riválist próbálják kiszorítani.

2019. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Akkor vmi szar suli lehet, ha ilyen nyomikat vesznek fel...
2019. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Mert minden közösségből kiközösítenek valakit, ettől érzik magukat a többiek egy csapatnak.

Mondanám, hogy pár év múlva felnőnek, de felnőtt emberek is ugyanezt csinálják a munkahelyen. Az emberek ilyenek.

2019. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%

Ezért kell jól tanulni vagy sportolni. A legtöbb suliban gondolom ma is felső tagozatban külön osztályba válogatják az okosakat, egy másikba a jó sportolókat (akikkel nem szokott magatartási gond sem lenni). A többibe meg mennek a hülyék. Aki meg általános suliban kiválóan tanul az olyan elitgimibe mehet, ahol az érettségi évfolyamátlag 4,95 a jobb osztályokban, iskola szinten is 4,8.

[link]

2019. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nyugodtan vállalhatod velük a konfliktust, és kifejezheted, hogy ezt nem kéne tenniük. Ha ellenállásba ütköznek, abbahagyják, mert tudják, hogy igazad van. Fontos, hogy kiálljunk egymásért, ne legyünk a néma közönség bántalmazáskor (ez is az).
2019. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Gimnáziumba járok , "okos" gyerekekkel...

En jövöre elmegyek, szóval sokat nem tudok tenni..

2019. máj. 31. 12:24
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Mai korban több a sértegetés, mint régen. 20-30 fiatalok ezért beverték a másik pofáját. 100 éve meg még úriemberek is párbajoztak egy sértésért, azaz aki sértegette a másikat, annak számolni kellett azzal, hogy a másik elszánt. Én is oldottam meg multis környezetben 2 diplomával konfliktust úgy, hogy gyomorszájon vertem izomból tanúk nélkül WC-ben kollégát. Ez teljes sokk volt neki, utána mikor segítettem összeszedni magát, láttam hogy eszébe se jut, hogy visszaüssön. Azóta nincs vele baj...
2019. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
... 20-30 éve...
2019. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Ahh, én voltam a lány a sztoridból anno. Én letudtam azzal, hogy valami durva pszichés/lelki nyomor lehet, ha valakinek az okoz örömet, hogy mást csesztessen. Lehet, hogy életem végéig önbizalomhiányos leszek és utálni fogom a külsőm, de ez még mindig jobb, mint ilyen t@kony embernek lenni. :D
2019. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!