Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

1,5 napot elpazaroltam a tanulásból és most olyan ideges vagyok és utálom magam, hogy nem megy semmi. (Több lenn) Hogyan nyugodjak le?

(Vizsgaidőszak) 1,5 napig olvastam a könyvet, lassan haldtam vele nagyon.. szerintem kb semmi nem maradt meg.

Aztán ma ránéztem a kidolgozott tételekre amik SZÓ SZERINT ugyan azok mint a könyv csak körítés nélkül... ha azt tanulom már az anyag felénél járnék.. na most emiatt olyan ideges lettem hogy sírógörcsöt kaptam majdnem az előbb és nem megy semmi

máj. 23. 11:42  Privát üzenet  

A válaszok
Van, aki 10-15 évet elpazarol, aztán nekiáll tanulni. Nyugi, valahogy lesz!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 23. 11:44 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Tapasztalatból írom: tanulj! Mintha mi sem történt volna...

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 23. 11:54 Privát üzenet
Morzsi007 nevű felhasználó válasza:

Az életbeb ennél sokkal keményebb dolgok is lesznek. Ne görcsölj ennyire, nem az életed múlik rajta. :-)

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 23. 12:03 Privát üzenet
Azt mond magafnak; így könnyebb dolgod lesz - könnyebben megtanulod, mert be fog ugrani, amit a könyvben olvastál.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 23. 12:04 Privát üzenet

Nyugi, nem pazaroltad el az időt, hisz ugyanaz volt a könyvben is. Ha tovább idegeskedsz, azzal tényleg pazarlod az időt és az energiát.

Szedjél agyserkentő vitaminokat (magnézium, B-vitamin komplex, Ginko Biloba.) Ezek a hangulatot is javítják.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 23. 12:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elpazaroltam a fiatalságom 24 évesen?
Mit csináljak, ha elpazaroltam teljesen a tini éveimet?
Úgy érzem, elpazaroltam a gyerekkorom. Mit tehetnék?
Elpazaroltam a fiatalkorom?
Elpazaroltam a fitalkorom?
Elpazaroltam volna az életem?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!