Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1,5 napot elpazaroltam a...

1,5 napot elpazaroltam a tanulásból és most olyan ideges vagyok és utálom magam, hogy nem megy semmi. (Több lenn) Hogyan nyugodjak le?

Figyelt kérdés

(Vizsgaidőszak) 1,5 napig olvastam a könyvet, lassan haldtam vele nagyon.. szerintem kb semmi nem maradt meg.

Aztán ma ránéztem a kidolgozott tételekre amik SZÓ SZERINT ugyan azok mint a könyv csak körítés nélkül... ha azt tanulom már az anyag felénél járnék.. na most emiatt olyan ideges lettem hogy sírógörcsöt kaptam majdnem az előbb és nem megy semmi


2019. máj. 23. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki 10-15 évet elpazarol, aztán nekiáll tanulni. Nyugi, valahogy lesz!
2019. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom: tanulj! Mintha mi sem történt volna...
2019. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
84%
Az életbeb ennél sokkal keményebb dolgok is lesznek. Ne görcsölj ennyire, nem az életed múlik rajta. :-)
2019. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mond magafnak; így könnyebb dolgod lesz - könnyebben megtanulod, mert be fog ugrani, amit a könyvben olvastál.
2019. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem pazaroltad el az időt, hisz ugyanaz volt a könyvben is. Ha tovább idegeskedsz, azzal tényleg pazarlod az időt és az energiát.

Szedjél agyserkentő vitaminokat (magnézium, B-vitamin komplex, Ginko Biloba.) Ezek a hangulatot is javítják.

2019. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!