Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki tapasztalt ilyet egy...

Ki tapasztalt ilyet egy zárkózott férfinál?

Figyelt kérdés

25N vagyok a barátom 29F

Elég zárkózott magának való aki igényli azt hogy egyedül legyen, kicsit elvonuljon és csak magára koncentráljon ő igényli ezt, hogy heti 3x ne találkozzunk ne beszéljünk


Így is 8-16 a munkahelyén van amire végezz és együtt lehetnénk már 17 óra, este már 22 kor alszik mert reggel korán kell indulnia a melóba

Én kevésnek érzem azt az időt amíg együtt vagyunk szeretném ha picit többet foglalkozna velem


Ez hosszú távon hogy működhet ha például összeköltőznénk esetleg majd akkor is hazamegy mert ő egyedül szeretne lenni?


Hogy érhetem el hogy több találkozás és együtt töltött idő legyen belőle



2019. jún. 13. 05:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vele kéne megbeszélni
2019. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én itt kérnék elősorban segítséget hogy ki hogy tapasztal ezt meg
2019. jún. 13. 08:35
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Inteovertált nőként mondom,hogy ne erőltess több talit,ha ő nem igényli mert elzavarod magad mellől. Ha nem egyezik az igényetek ilyen téren akkor nem lesz hosszú távú kapcsolat
2019. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok, igénylem, hogy egyedül legyek, akkor töltődök fel igazán. El kell mondani amit érzel, és majd mond rá valamit. Maximum nem passzoltok.
2019. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen reális, ha az ember este munkából hazaérve hulla fáradt, és csak beleesik az ágyba. Ha nem éltek együtt, próbáljatok a hétvégékre, szabadnapokra koncentrálni. Együtt élve majd együtt lesztek hulla fáradtak, ez ilyen és kész.
2019. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Valaki egyszerűen ilyen. A kevesebb időt probáljátok meg minőségibbé tenni. Ha nagyon eltér az igényetek az nem jó.

Te extrovertált vagy?

2019. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én szeretem a társaságot, de nincsenek, nehezen alakítok ki baráti kapcsolatokat


Megbeszéltük a dolgot

Én igenylem a sok figyelmet és hogy azzal legyek akit szeretek


Ő néha egyedül heti 2 nap teljesen egyedül egymás nélkül

2.5 nap együtt péntek szombat vasárnap

2 nap 1-2ora talival


Ez így nekem is megfelelő

2019. jún. 14. 04:46
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Senkit nem lehet megváltoztatni. Ha neki ilyen az alaptermészete, akkor ilyen is fog maradni, és ha te ezt nem tudod tolerálni, akkor nem vagytok egymáshoz valók. Biztos Vízöntő.
2019. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem vízöntő

Skorpió

De nem hiszem hogy egy párkapcsolat horoszkópon alapszik

2019. jún. 14. 09:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Keress potensebb férfit, aki naponta akar bevinni a macit a málnásba.
2019. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!