Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más introvertált is vallatáské...

Más introvertált is vallatásként éli meg?

Figyelt kérdés

...ha társaság előtt, társaságban kérdezgetik önmagáról.

(Négyszemközt is valakivel így élem meg.)

Ilyenkor hogy menekülsz a helyzetből?

Vagy hogy veszed rá magad a megnyílásra?

Mit teszel?

Introvertáltak válaszát várom.



#kommunikáció #integráció #zárkózott személyiség
2018. nov. 27. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Attól függ, miről kérdez, ha nem rá tartozik, azt megmondom, ha meg publikus, röviden válaszolok.

Ha ennyire drasztikusan éled meg, te szerintem valamit nagyon szégyellsz az életedben.

2018. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,utálok magamról beszélni
2018. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már nem: jól szórakozom rajta, hogy nem érti az éetemet, az elmondottakat. Ott derül ki mindig: másra vágyott volna. Nem teljesen fedem fel magamat.
2018. nov. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólónak igaza lehet. Egyszer elmentem a lányommal egy helyi baba-mama klubba. Az aznapi vendég valami biztosítási ügynök volt és elkezdett mindenkit faggatni az anyagi helyzetéről. Én inkább felálltam, összepakoltam a gyereket és elmentem.
2018. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erősen meghatározza az, hogy épp kivel folytatok beszélgetést, ki kérdez. Családi körben ritkán szoktam pironkodni, zavarba jönni egy adott téma kapcsán, de azért volt már rá példa, nem is egyszer. Viszont idegenekkel mindennemű beszélgetést próbálok kerülni a lehetőségeimhez mérten. Még az osztálytársaimmal is csak minimális szinten kommunikálok,amennyire az adott szituáció megköveteli. Abban a közösségben 4. éve is folyamatosan feszengek, egyszerűen nem értek szót a korosztályommal, pedig sokszor én sem vagyok különb, mint ők. Ha ők kérdeznek valamit vagy rámterelődik a szó óra közben, mikor csend van és mindenki felém néz legszívesebben én is menekülnék...
2018. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendben, ez van. De a legrosszabb az, hogy mindig-mindig olyan kiváncsiskodik, aki NEM ÉRDEKEL!!!

És ezért kellemetlen válaszolni.

2018. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok, de nekem ez nem okoz gondot. Legalább érdeklődnek. Az sokkal rosszabb, amikor keresztül néznek rajtad, vagy beszélnek hozzád, de csak jelentéktelen szóf*sás az egész.
2018. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szexuális dolgokat kérdez, nagyon is. Mindenki azzal szexel, akivel akar,nem tartozik másra.
2018. dec. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!