Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy valakit...

Miért van az, hogy valakit kövérnek neveznek, mert van melle, és nem "deszka"?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Akárhogy is fáj, a kövéreket nevezik kövérnek.
2019. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Mert irigyek.


irigy irigy irigy

2019. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem igaz, hogy a kövéreket nevezik kövérnek, engem ma kövérezett le egy fsz, mert látta hogy nagy mellem van...Lejjebb is kellene nézni nem csak a mellem és látná hogy nem vagyok kövér....
2019. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem csúfolás! Ez a valóság. Sajnos nagyon sokan becsapják saját magukat, becsapja őket a hazug környezetük is, pedig bizony kövérek, el vannak hízva. Ezek az emberek szokták csúfolni, deszkának hívni az egészséges, csinos nőket, akiken nem lötyög a háj.
2019. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én még soha nem láttam, hogy lekövéreztek volna bárkit, mert nagy a melle. Bár ha a kérdező férfi, akkor érthető.
2019. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A kövérebb nőknek a melle is nagyobb. Nagyon ritka, amikor valaki vékony, csinos és még nagy mellei is vannak. Őket hívják jó nőknek. A vékony, sovány nőknek általában a melle is kicsi. Kár magu kat becsapni, áltatni, tükörbe kell nézni meztelenül, vagy csinálni pár fotót és talán leesik sokaknak, hogy bizony lötyög a kar, a fenék, vaskos a comb, a derék. Ez a "van mit fogni" duma jó kibúvó az egészséges étkezés, sportolás megúszására? Hát nem. Sajnos a kövér nők sokszor könnyű prédák is és ezt sok férfi kihasználja, aki könnyíteni akar magán. Nyilván a szemedbe soha nem mondanák, max. a haveroknak, hogy a kis husika, az a nagydarab csaj is megvolt...
2019. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért írja mindenki hogy azért mert tényleg kövér vagyok? Azt se tudjátok, hogy nézek ki...
2019. jún. 13. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert ordít az írásodból, hogy bizonytalan vagy! Ha én nem vagyok kövér és valaki lekövérez, kiröhögöm, és túllépek rajta azonnal. Nem vadidegenek véleményét kérem és bizonygatom a világnak, hogy én nem vagyok án kövér. Ááááá, dehogy.
2019. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

#7es. Kb 6 kg plusz van rajtam, kövérnek azért nem tartom magam, de igen, van mit rajtam fogni, ez egy létező dolog és fogalom. Azért ne keverjük a 20-25 kg felesleggel rendelkező "van mit rajtam fogni" ducikat és a tényleg "van mit rajtam fogni" de nem lötyög a háj rajtam embereket.

Ez azt jelenti ha a hasam szappanozom nem a hátam habzik, ha bele akarnak markolni a fenekembe bele tudnak, ha a mellemet akarják fogni,azt is lehet és nem egy szúnyogcsípést kell vakargatni.

Szóval vannak olyanok,akik nem bemesélik maguknak hogy ó nem vagyok kövér, csak van mit rajtam fogni, hanem valóban ilyen a testalkatom.

És én nem érzem úgy hogy könnyen adnám magam bárkinek, sőt 😂

20/L

2019. jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt itt is olvashattunk, hogy annyira eltérőek a vélemények, van akinek 65kg is kövérnek számít, van akinél 90 fölött számít valaki kövérnek. Oké tudom, magasság sem elhanyagolható, arányosan értem ezeket a dolgokat.

Uccsó voltam.

2019. jún. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!