Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok mindenben szerenc...

Miért vagyok mindenben szerencsétlen? Sose vagyok elégedett magammal

Figyelt kérdés
Én csinálhatok akármit nekem sose semmi se sikerül. Se egy jó munka, ahol legalább emberszámba néznek, se egy párkapcsolat. Párkapcsolatban is én többet teszek meg a másikért, mint én értem. Engem csak eldobni tudnak egy pár hónap után, meg semmibe se vesznek. Persze eleinte kedvesnek mutatkoznak. A leghosszabb kapcsolatom is csak 2 hónapig tartott. De azért könyörögni se akartam hogy ne hagyjanak el. Pedig adok a külsőmre is és kedvesnek tartanak, aztán mégsem. Bezzeg más 27 éves nőnek már évek óta tartó párkapcsolata van, meg már van gyereke is. Én pedig senkinek se kellek.
2019. jún. 15. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Eloszor is: szerintem ne hasonlitgasd mashoz magad, mert folosleges. Egy kapcsolatban pedig neked is onzozni kell kicsit, mert ha papucsnak allsz, hat azt hamar megunjak a ferfiak. (Tapasztalat!)

Masodszor: munkaban nem tudok segiteni, mert nekem se akar osszejonni a vilagon semmi. Esetleg tanulj valami okj-t, hogy abban lehessen sikerelmenyed es ujult erovel kezdj munkakeresesbe. :)

Vegul pedig: en nem gyerekben mernem a sikereim vagy a boldogsagomat. Nezd csak meg hany csalados boldog valojaban... Manapsag sajnos rengeteg a kirakat csalad.


En azt mondom, hasznald ki az idodet. Ne pazarold kesergesre ;) hidd el, hogy egyedul is meg fogod talalni azt, ami oromet okoz!


Remelem segitettem egy kicsit :)

2019. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,engem is mindenki levegonek nez! Jonnek szembe,oszt ugy csinalnak,mitha nem ismernenk egymast,telefonalnak vagyy egyenesen elore neznek!
2019. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán az a baj, hogy túl sokat méricskélsz, a sikertelenséget úgy fogod fel, mintha a siker neked mindenképpen járna. Lehet, hogy csak udvariasságból mondják, hogy kedves vagy, miközben nem. Az meg, hogy kinek ki kell, az fordítottan is igaz, talán nem is tudod, hogy neked ki kell.
2019. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!