Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok, asszonyok! Szolitanak...

Lanyok, asszonyok! Szolitanak titeket néninek? Sérto ez szamotokra? Hany evesek vagytok? En negyvenes vagyok es nehanyszor mar leneniztek! Baromi serto!

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 21:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, épp fordítva. Letegeznek és kislánynak neveznek, gyakran nálam fiatalabbak is
2019. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a márkás cuccoktol lesz valaki fiatalos, mert attól még a stílusa lehet "semmilyen".

Inkább a kisugárzás számít.

2019. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Értem.
2019. jún. 15. 22:43
 14/30 A kérdező kommentje:
meg hogy felevenkent egyszer festek hajat es tiszta osz az egesz mar.
2019. jún. 15. 22:44
 15/30 A kérdező kommentje:
Na,ebben viszont elegge igenytelen vagyok.sajnos.de en se vagyok gép,hogy mindeig mindenben tokeletes legyek.
2019. jún. 15. 22:45
 16/30 A kérdező kommentje:
Meg azrt van bennem egyfajta lazadas is ,azt hiszem,hogy nem festek hajat,.megm,hat lusta is vagyok ra.igy tistzts feher hajjal ne csodalkozzak rajta,hogy hany evesnek neznek!
2019. jún. 15. 22:47
 17/30 A kérdező kommentje:

Az igaz,a divathoz nagyon nem ertek,sose ertettem.

De szerencsere mostmar van internet,ahonnan kinezhetem ,hogy mi illik mihez. Amig magamtol oltozkodtem,azt vettem siman,ami megtetszett

egesz eletemben kinevettek az oltozkodesem miatt.regebben.

2019. jún. 15. 22:51
 18/30 anonim ***** válasza:
55%
Én még csak 20 éves vagyok, de már volt benne részem... Mondjuk néniként inkább csak szülők szoktak rám hivatkozni, amikor pl. a gyerekükkel vannak és szólnak, hogy pl. "nézd a néninek milyen cipője van" vagy "vigyázz, engedd el a nénit". Őszintén szólva szerintem ez is fura, mármint értem, hogy a gyerek az gyerek, de azért szerintem simán hívhatna lánynak is, de ez még nem zavar. Viszont csomószor hívnak hölgynek és ettől én valahogyan rosszul vagyok. A magázódást sem szeretem. Én értem, hogy udvariasak akarnak lenni, de nekem a "hölgy" az valahogy az 50+ kategória és kötetlen, nem hivatalos közegben a magázódást sem szeretem. Nem tudom, engem ez zavar és nem esik jól. Idősebb férfiaktól meg az ilyen "csókolom" meg "kezitcsókolom" a halálom...
2019. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Mindig azt olvasni ilyen oltozkodos rovatokban,hogy inkabb dragabb cuccot vegyunk,de abbol kevesebbet. En eszerint oltozkodok.

Dragabb ruhakvbol azert nagyobb az esely,hogy jo vegeredmeny szuletik,mint a kinai cuccokbol. nem igaz?


Ugy latszik,senkit nem erdekel a tema,magamban beszelek.

2019. jún. 15. 22:56
 20/30 A kérdező kommentje:
Aha,nekem ket huszeves srac mondta multkor a kulteri edzoteremben,vagyis csak az egyik a masiknak,hogy en is hallljam.
2019. jún. 15. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!