Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok, asszonyok! Szolitanak...

Lanyok, asszonyok! Szolitanak titeket néninek? Sérto ez szamotokra? Hany evesek vagytok? En negyvenes vagyok es nehanyszor mar leneniztek! Baromi serto!

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 21:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Meg az elobb mondta itt nekem privat beszelgetesben az egyik ember,

amikor megirtam,hogy 72- ben szulettem. Azt mondja,az mar neni kategoria.

2019. jún. 15. 23:01
 22/30 A kérdező kommentje:
A multkor olvastam egy gerontologus egyetemi tanarrral keszult interjut,ahol arrol volt szo,hogy mit tehetunk annak erdekeben,hogy az idosodo emberek meltosagukat meg tudjak orizni. Ott mondtak,hogy egy hatvanas,hetvenes embert neninek,bacsinak szolitani ,plane, ha latszik,hogy ad magara,idot,penzt aldoz a kulsejere, lealazo, serto. Neninek talan inkabb csak a 90 felettieket szolitsuk.
2019. jún. 15. 23:27
 23/30 A kérdező kommentje:
Manapsag ujra kell definialni az "oreg" fogalmat az eletkor novekedesevel.
2019. jún. 15. 23:30
 24/30 A kérdező kommentje:

A stilusos oltozkodessel kapcsolatban az jutott meg eszembe,hogy nem hiszem,hogy szegyenkeznem kellene amatt,hogy zsigerbol nem tudok stilusosan oltozkodni. A magyarok altalaban nem a stilusus oltozkodesrol hiresek es en is magyar vagyok. Reszben a szocializmus hibaja. Vagy nem tudom,hogy minek a hibaja.

Igaz,hogy mar eltelt 30 ev a rendszervaltas ota, de ugy latszik, tobb kell, hogy a lemaradasunkat e teren is behozzuk. Amugy szerintem a stilus lehet, hogy tanulhato. Én szenvedelyesen sokat foglalkozok a divattal, nagyon bele tudok merulni a tanulmanyozasaba es ugy erzem, mar valamit fejlodtem a regi onmagamhoz kepest.

2019. jún. 15. 23:47
 25/30 A kérdező kommentje:
Haho, hol vagytok?
2019. jún. 15. 23:48
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
A hajadat ne hanyagold el. Az igényes kulsohoz hozzá tartozik. Szerintem egy kicsit idősebb arc is megfiatalodik egy karbantartott frizuratol. :)
2019. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ja,mondja mindenki,meg neha idegenek is! 😁
2019. jún. 16. 00:27
 28/30 A kérdező kommentje:
Miert vagyok csak 51 szazalek gyakori kerdeseken? Mindenki mas legalabb 70-80.
2019. jún. 17. 03:07
 29/30 anonim ***** válasza:
Engem meg úrnak szólítanak, 35 vagyok. De 30 felett tegeződést ne nagyon várjon az ember.
2019. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Tízenhat éves korom óta a tízennyolc alattiak vagy a szüleik rendszeresen lebácsiznak.

Nem az a fontos milyen szót használnak, hanem hogy mit akarnak vele mondani.

2020. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!