Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a leghülyébb ötletetek...

Mi volt a leghülyébb ötletetek gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés
Nekem talán az, amikor egyik nyáron nagyon unatkoztam és építeni akartam egy "autót", aminek a kerekeihez befőttesüvegek kupakját akartam használni T-T Kb. 6-7 éves lehettem (és tudom, ez egyáltalán nem magyarázat arra, amit tettem, hanem inkább szomorú :D)
2019. jún. 16. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, van a mozgolepcso.

Epp egy plazaban voltunk baratnommel, kb 9 eves lehettem.

A baratnom a mozgolepcso oldalan, a kartamlara (?) felkapaszkodott, kicsit ment fel a lepcsovel aztan elengedte es ennyi. Biztatott, hogy porbaljam ki en is.


Viszont en nem engedtem el (nagyon paraztamm elengedni szoval csak szoritottam) igy felmentem a legtetejere, sirtam bogtem de a biztonsagiak leszedtek :D

2019. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Régebben a tesómmal lefestettük a szüleink piros zsiguliját, mert a kicsi kocsi tele a tank filmet megnézve tetszett a versenyzés :D Fehér csíkokat festettünk rá, és a szüleim elmondása szerint az volt az első mondatunk anyához ezek után, hogy "majd mehetsz ezzel rallizni". Idegileg tönkretettük szegényeket, de visszagondolva már ő is csak nevet ezeken :D
2019. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg volt, például nyáron a domboldalról nejlonzsákból csináltunk "szánkót", azon csúszkáltunk, vagy 6 évesen én úgy döntöttem, hogy a szobaablakon keresztül átmászok az erkélyre (1. emelet), még jó, hogy észrevették. Tudnám sorolni.

De egy volt, amire lány létemre azóta sem vagyok büszke. Kb. 10 éves koromban valamelyik órán fogtam egy legyet, kitéptem a két hátsó lábát, a szárnyát, és azt néztem, hogy mászik a padon szerencsétlen. Vagy leültem a járdára fogtam egy éticsigát, és azzal szórakoztam, hogy eltudom-e kapni a szarvát. Szerencsére nem lettem szadista. Ezekre nem vagyok büszke, de ezek tényleg hülye ötletek voltak. Azóta már eltelt pár évtized, de még mindig eszembe jut néha, hogy lehettem ennyire hülye.

2019. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

5-6 éves lehettem az egyik nyáron és a gyufával játszottam véletlenül az udvar körül lángrakapott a fűvezet, egyre jobban lángot kapott hiába tapostam, amikor láttam eredménytelen igyekvésem otthagytam az egészet, bementem a házba, bentrör is hallani lehetett ahogy eszi a láng a füver, nagy szárasyág volt akkor csap úgy terjedt, ezt én azért úszhattam meg mivel a fórroság miatt öngyulladásra gondoltak, akkor megfogadtam tűzoltó leszek.

Nyáron az ablaknak rúgtam a labdát, azt a parát el nem tudod képzelni, mert nem ismerted az "elmebeteg" apai nagymamám. Vártunk mikor rohan ki, de semmi Isten közbelépett? A vilégból kivert volna minket a vesszőjével. Szóval csak megrepedt az ablak, szerencsére akkor apánk látogatóba este és ott kopogott, tehát megúsztam, akkor megfogadtam pap leszek, de egyébként kiegylítődött a számla, mert kikaptunk hogy mi vertük le a zománcot a -gáz kályháról, akkor megfogadtam ügyvéd leszek.

Így lett. Legutóbb egy kutya jogait védtem meg.

2019. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd gyerekekkel kitaláltuk hogy megidézzük Hitler szellemét. Aztán rájöttünk, hogy nem tudunk szellemet idézni, de szerintem azt se igazán tudtuk hogy ki az a Hitler. (7-8 évesek lehettünk).
2019. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt egy kis elemes, távirányítós repülőm, kiszedtem belőle a motort és rákötöttem váltóáramra, szerencsére gumipapucs volt rajtam....
2019. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!