Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti amikor betegek vagytok,...

Ti amikor betegek vagytok, szoktatok olyan dolgokat csinálni amiket gyerekkorotokban? Pl játszani, vagy legózni, építőzni mesét nézni? Ha igen mi váltja ezt vajon ki? 26f

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beteg vagyok, tényleg olyan mintha kisgyerek lennék, nagyon elhagyom magam, sajnos. :(

Ilyenkor olyan kis elesett vagyok. Jöhet a mese, és a super mario!!! :DDD

2017. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ismerős, habár én a super mariot nem igen játszottam :D de vajon mitől van ez? xD
2017. máj. 2. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:
A mese nálam is ismerős , meg talán a rajzolás , a számítógépen való játszás.. 😂 hmm.. talán mert elvonja a figyelmünket a betegségünkről.
2017. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de miét pont a gyermeki kedvtelésünkből merítünk figelem elvonást? ez nekem olyan biztonságot ad vagy nemtom.
2017. máj. 2. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Én egy fájdalmas szakítás után néztem hetekig gyerekkori kedvenc meséimet.

Visszavitt az ártatlan, gondtalan évekbe. Talán a betegségnél is ez lehet az ok.

2017. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és 25 évesen betegen legóztam 😂😂😂
2017. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hmmmm elég sokan vagyunk. ezt tök jó lenne ha ey szakember elmagyarázná hogy vajon miért van :)
2017. máj. 2. 23:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de ha szabadidőm van, és egyedül akarok éppen lenni akkor nem kell betegnek lennem hogy játékokkal játszak. Legózás mondjuk annyira már nem köt le, de videojátékok teljesen. Emellett meg oda vagyok a Nerf puskákért, és a távirányítós autókért. Azokkal szoktam ellenni itthon.

Emellett játékboltba is sokat járok. Először gondoltam hogy furcsán néznek rám hogy felnőtt férfi játékokra szórja el a pénzét, de úgy vagyok vele hogy egyfelöl nem érdekel mit gondolnak, másfelöl vehetem én azt bárki másnak is.

2017. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ellazít, kikapcsol, nem kell betegnek lennem hozzá, hogy szappanbuborékot fújjak, vegyek egy plüssmacit vagy a gyerekkorom kedvenc könyveit újraolvassam.
2017. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
wow távirányítós autót szeretem, de én inkább akkor már repcsit :P az is tök jó :D am régi könyveket és új meséket is szoktam olvasni néha én is, nem tudom, ez valaogy megmaradt a mesekönyvek szeretete. szép színesek.
2017. máj. 2. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!