Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önvédelemre Gáz, vagy paprika...

Önvédelemre Gáz, vagy paprika spray gázpisztoly, sokkoló?

Figyelt kérdés

melyik ezek közül amelyik kifekteti a támadót?

sokkoló tudom, nem engedélyezett, hol lehet mégis beszerezni?


2019. jún. 16. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Gázpisztolyhoz elég egy kérelmet benyújtani, meg MKH kártya kell és kész, ezért nem kerülsz böribe."


Nem, a tartásért és az engedéllyel, rejtve hordásért nem jár büntetés, az legális.

Az utcán vele való fenyegetőzés, emberkedés - na abból lesz hamar újsághír, TEK, fegyverhasználat, büntetés.

2019. jún. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Én itt igazából arra gondoltam, hogyha valaki normálisan tart gázpisztolyt legális kereteken belül, akkor tudja annak viselésének és használatának a módját. Gondolok itt arra is, amit te írtál, hogy nem látható helyen viseled és, hogy tényleg akkor veszed elő és használod, ha arra szükség van és nincs más megoldás.

2019. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Normális ember, azért tart, hogy megvédje magát és nem azért, hogy elővegye minden szarságért, és vagánykodjon vele.
2019. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

használható sokkoló a taser pulse,v. c2, külföldről beszerezhető,kb 250 ezertől kezdődik az ára.Több lövetű már fél milliótól talán beszerezhető külföldről.

A gázpisztoly teljesen baromság,felesleges nehezék.A gázsprayből a minimum itthon ami jónak tünik a KO pfeffer az összes többi gagyi.Ami jó az szintén csak a külföldről beszerezhető pl csehország fox labs 5.3,és sabre red.A magyarországi fegyverboltok ,talán a zoraki r1 gg t,és néhány elöltöltős ólomlövedékes,nyílpuska,fegyvert leszámítva sajnos csak lomokat árulnak.Ez nem csak az ő hibájuk.A sok szerencsétlen azt hiszi ,hogy az olcsó az jó is,de kib....ttul nem.Inkább meg se vennék.

2019. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nőknél legjobb önvedelem a tűsarkú
2022. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!