Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legrosszabb, leggono...

Mi volt a legrosszabb, leggonoszabb, legromlottabb dolog, amit valaha tettetek?

Figyelt kérdés
Privátban is meg lehet írni, kíváncsi vagyok. Akármivel kapcsolatban, akár elloptál egy kiflit a boltból, kibeszélted a nagybácsit vagy lefeküdtél a legjobb barid pasijával/csajával. Bármilyen téma. (Remélem azért gyilkosság meg ilyesmi nem fog felmerülni, de olyan dolgokra vagyok kíváncsi, amire tényleg egy szégyenfoltként tekintetek vissza.)
2019. jún. 16. 17:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
20%

Gyermekként ráléptem bogarakra. Miattam fél nappal hamarabb adtak oda egy kisegeret a kígyónak a kisállatboltban. Szerintem vagy 50 bogarat megöltem gyerekkén. Ahogy nagyobb lettem, már csak azt ölöm meg, ami meg szeretne kóstolni vagy csip.

Sokszor ettem húst vagy tejterméket és rendszeresen veszek műanyagba csomagolt élelmiszereket.


Talán az utolsó a legnagyobb bűnöm.

A műanyag rossz a környezetnek és hatalmas gonoszságot tesz az, aki megvásárolja a műanyagba csomagolt élelmiszert. Mondjuk irtózatosan rákkeltőek is, így valahol visszaadják a karmát.

2019. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!