Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mit jelent a nyár?

Számotokra mit jelent a nyár?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 08:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az az időszak, amikor a melegtől nem tudod megcsinálni azokat a dolgokat, amit télen a fagy miatt nem lehetett :)
2019. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Szeretem nagyon a nyarat. Ilyenkor a legszebb a természet, imádok kint lenni ilyenkor. Lehuppanok valahol egy árnyékos helyen és gyönyörködöm.Tudom hogy ez elég furán hangzik, de szeretem megcsodálni pl: azt is, mikor sűrűn esik az eső. A természet gyönyörű dolog szerintem :)


Ezenkívűl azt is szeretem a nyárban, hogy ilyenkor tudok a legtöbbet sportolni, és én imádok sportolni. Mi több, izzadni is nagyon szeretek. Nagyon euforikus hatást vált ki belőlem egy nehéz edzés ilyenkor. Barnulni is ilyenkor lehet a legjobban, ami szintén jó dolog.


Még egy dolog, ami nagyon jó a nyárban: Férfi vagyok, ezért természetesen szeretem, mikor a hölgyek/lányok kicsit lengébben öltözködnek. :)


Nekem a nyár felüdülést jelent tulajdonképpen. A kedvenc évszakom.


21/F

2019. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Imádom a nyarat.

Régen ugye a nyári szünet miatt szerettem főleg, de így, felnőttként is a kedvenc évszakom.


A következők miatt:

- Jó idő van. Sokkal jobban elviselem a 30 fokot, mint a -10-et.

- Imádok a szabadban lenni, kiülni az udvarra, és onnan dolgozni, vagy egy jó könyvet olvasni a hintaágyban. Közben csiripelnek a madarak. Ezt is csak ilyenkor lehet.

- Nyáron sokkal több szabadtéri program, rendezvény, fesztivál van. Sokkal jobban szeretek ilyenekre járni, mint beltérire.

- Strandolás. Imádom a vizet, szeretek strandolni, de azt is inkább szabadtéren, tóban.

- Sokáig van világos. Utálom, amikor télen csak 8 óra a világosság, a többi sötét. Hát nem sokkal, jobb, amikor kora reggeltől késő estig élvezzük a napfényt?

- Kellemesen meleg nyári esték, grillezés, séták a szabadban.

- Lenge öltözködés. Utálom, amikor télen több réteg ruhában lehet csak kinn megmaradni.

- A sok gyümölcs, zöldség, ami ilyenkor érik, nyári virágok.


Így hirtelen ezek jutottak eszembe. Az egyetlen amit nem szeretek benne, az a rengeteg rovar (főleg a pókok!), de sokkal több dolog szól amellett, hogy a nyár a legjobb! 😎

2019. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Általánosban és Gimiben anno én is szerettem a nyarat.


Amikor kikültöztünk külföldre, ott pár héttel kéásőbb kezdődött a nyári szünet (cserébe pár héttel később kellett szeptmberben bemenni az iskolába). Az utolsó tanítási napon már csak kirándulás volt vagy lébecoltunk, beszélgettünk. Nyolcadikban pl direkt büntetésbe kerültem, hogy utolsó nap ne menjek kirándulni. A bümntetés az volt, hogy be kell mennem az iskolába egyenruhában és ott lennem amíg nem jönnek vissza a kirándulásról a tbbiek. Üres épület, az összes osztályt egyszerre vitték el; ott flangáltam az épületben és olyan helyekre mentem be ahova nem volt nekem szabad. :D


Minden utolsó nap után raktak is fel a repülőre és barátnpimmel találkoztam, akiket nem láttam egész tanévben, nagyszüleimmel voltam, hasonlók.


Külföldre utazás előtt is megvolt a varázsa; utolsó héten volt mindig a születésnapom, jó volt a hangulat, nem kellett már semmit sem csinálni, jött z egyhetes osztálykirándulás / táborozás, utána otthon levés, nagyszülőkhöz leutazás, búcsú, stb.


Gimiben ugyanezek az érzések az utolsó tanítási héten; ott már a végefelé kirándulás volt akkoriban, amire a végén el se mentem, mert a születésnapomra esett. Annyi gondom volt, hogy a nyár kimerült abban hogy punnyadok, nem igen használtam ki.


Régi szép idők :)

2019. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ellazulást (már amikor) és, a non-stop izzadást.
2019. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Végre lehet látni mezítlábas nőket:).
2019. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Végtelen lehetőséget.
2019. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm, telet akarok,hideget,és esti sétákat a hidegben.
2019. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!