Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem illetlenség ez?

Nem illetlenség ez?

Figyelt kérdés

Egyi nem haverom csak ismerősöm 25 éves ,nem dolgozik, nem is akar, mert van "szponzor" a szülei. Anyja főorvos, apja egyetemen professzor. Persze, hogy nem fog dolgozni, nem is akar.


Multhéten meghívott egy 400 forintos fagyira a mcdonaltsba, megköszöntem mondtam neki, hogy legközelebb én hívlak meg.


Ma meg is hívtam, de cukrázdába, én ettem somlói galuskát 450-ért, kérdeztem mit kér, mert én jövök. Gondoltam kb ő is annyiért választ amennyiért én választottam multhéten.


Erre választ egy 800 forintos minőségi tortaszeletet, meg kér egy gesztenyepürét mellé egy nagy limonádét, az övé rögtön 1800 forint volt.


Mérges vagyok magamban.

Szerintem ehhez arc kell.


Szerintetek ez normális vagy ez már illetlenség?


Lehet ő úgy van vele, hogy én hívtam meg és, ha 5 ezerért választ illik meghívnom.

Nem keresek én sem rosszul, nem is a pénzről van szó, hanem az illemről.


Szerintetek illik ilyet csinálni amit leírtam?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2019. jún. 19. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Egy ilyentöl aki képes élösködni szülein azt büszke is rà attól mit vàrsz?? Undorito ember lehet ez.
2019. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem birok napirendre térni... Megszabadítottak 1800 forinttól... Amúgy irigylem a problémáidat.
2019. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A srácnak még ráadásul az a hobbija, hogy imádja a közlekedést, egész este buszozik hajnalig éjjszakai járatokkal és hívott volna engem is, hogy menjek vele buszozni éjjel fél 2-kor a reptéri járattal. Sztem van vele valami. Én lassan nem bánom, ha nem találkozok vele.
2019. jún. 19. 18:36
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha ilyen rossz véleménnyel vagy róla akkor miért mentél el vele mekizni meg cukrászdába?
2019. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég gáz
2019. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Lol hülye az aki dolgozik. Jól teszi
2019. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva nagyon is illetlenség, de nem tudsz mit csinálni, le kell nyelned a keserű pirulát.

A jövóre nézve soha ne fogadj el tőle semmit, így nem kell viszonoznod!

2019. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

6: És ki az okos? Aki éhen hal? Nem mindenki teheti meg, hogy apucin meg anyucin élősködjön.


Kérdező: Nem illik ilyet csinálni, de neked se kellett volna hagyni és nem pedig magadban mérgelődni. Legközelebb ha ilyen van akkor mondjad, hogy ne fizettessen veled többet mint amennyit ő költött rád amikor meghívott, főleg ne több mint négyszer annyit, ez tényleg pofátlanság. Így, hogy a szülei pénztárcájából költi a pénzt, számára nincs értéke a pénznek így nagy sansszal nem is tudja, hogy hülyeséget csinált. Nem árt ha valaki megmondja neki.

2019. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2019. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megoldás: "te gyuszi ez kvára nem 400 Ft, megegyeztünk hogy annyira hívlak meg. Nyargalj át fénysebességgel az alsó szinten lévő minyonokra."

Még jó, hogy nem vett egy Mozart tortát.

2019. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!