Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok tanulni?

Nem tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Hétfőn van a szóbelim, most érettségizem, de úgy érzem leeeresztettem, már nem vagyok kées leülni, tanulni, koncentrálni. Pedig most nagyon kéne.

2019. jún. 19. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
"Pedig most nagyon kéne." Nem, nem! Eddig kellett volna. Ilyenkor már inkább pihenni kell, aktiv formába hozni magad.
2019. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elmúlt tanévet végig tanultam, de nem érzem úgy hogy mindent tudok.
2019. jún. 19. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon segített ez a videó [link] de ha komolyan nincs kedved könyvből tanulni akkor youtubon vannak videók a érettségi témákból, vannak magyar nyelv és irodalom, és még történelemel kapcsolatban is de biztos vagyok benne hogy találsz más témában is videókat, ez nagyon megkönnyíti a tanulást mert valaki magyarázza és nem neked kell a fejedbe nyomni az összes infot. A helyesírásom ért bocsi diszgrafisa vagyok. Sok sikert!
2019. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!