Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegyük fel hogy kaptok egy...

Tegyük fel hogy kaptok egy rendkívül drága karórát, ti eldicsekednétek vele, ismerősöknek? Mutogatnátok? Óra lent.

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 20. 18:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én ezt az órát kaptam karácsonyra a férjemtől és fiamtól.

Nem dicsekszem vele, de örömmel mutattam meg a testvéreimnek, hogy álomszép órát kaptam.

[link]


De az árát nem mondtam.

2019. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egy 172.000 dolláros óra?

Ne viccelj már, 50 milláért házat veszel, nem egy ilyen vackot...

2019. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha még óvodás volnék, akkor dicsekednék, hogy bibí, nézd mit tojt a Jézuska. De felnőtteknél ez már nem szokás.
2019. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem mutatnád max jólneveltségből mondanám hogy aha tök jó. Amúgy azt gondolnám hogy bűn ronda :D az fel sem merülne bennem hogy drága volt
2019. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya, úgyhogy valahol a szekrény mélyén lenne
2019. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Alapból nem akarnám elfogadni, mert nem szopok.


Nem dicsekednék, mert undorodnék magamtól. És nem hordanám, mert a villamoson lekapnák rólam.

2019. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem fogadnék el ilyesmit senkitől, így tárgytalan a többi része.
2019. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Még a miniszterelnökünk pulyája is "csak" 12 millás órát hord,egy ilyen órával kb Putyini szinten vagy óramárka terén,ha valamivel lehet dicsekedni akkor ezzel igen,tuti én is villantanék vele egyet(persze nem ledegradálóan,hanem elegánsan).Viszont a szomorú az hogy egy tök átlagos 200.000-es Tissot visodate-el is ugyanúgy menőznek,nem kell ahhoz egy ilyen megfizethetetlen óra.Ilyen bunkók az emberek ma.
2019. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as válaszoló, szerinted tényleg a pénz az ami miatt valaki elismerést érdemel? Komolyan neked ez számít? Undorító hogy ezt nevezitek értéknek, bárcsak egy olyan világban élnénk ahol mondjuk az ész, a tudás vagy a kedvesség számít "menőnek" és nem az a bunkó aki egy 200ezres órával villog, hanem mondjuk az aki telibesz*rja az embertársait, áttapos rajtuk.
2019. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!