Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A régi barátaim miért nem...

A régi barátaim miért nem ismernek meg?

Figyelt kérdés
Elfordítják a fejüket, úgy csinálnak mintha nem láttak volna meg, zavarba jönnek. Tisztességes ember vagyok, nem ártottam soha senkinek, nincsenek rólam pletykák. Ők ugyanez. Úgy látom valamiért szégyellik a múltjukat, amiben semmi szégyellnivaló nincs, gyerekek voltunk, “bandáztunk”. Tegnap a 15 éve nem látott baráttal találkoztam de elkerült rendesen. Nem tudom mit szégyellnek, én se lettem egy milliomos, egy gyárban dolgozok soron, van szép családom, házat építünk. Ezen nincs mit szégyellni szerintem, de ha ők eddig se jutottak az sem baj, én őszintén örülnék egy beszélgetésnek, megkérdezni hogy vannak?
2019. márc. 17. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szégyellek semmit. Nem akarnak veled valamiért szóba állni. Lehet valami ilyesmi fordul meg a fejükben ha meglátnak: "Jézusom, ott az a hülye, gyorsan úgy csinálok mintha nem láttam volna meg, hátha nem ismer meg és nem jön ide".
2019. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megfigyeltem, de fogalmam sincs, hogy miért van. Az emberek valahogy megváltoztak. Hadd meséljek el egy idevágó sztorit. Udvaroltam egy lánynak, kölcsönös volt a szimpátia. Sokat sétáltunk, beszélgettünk. Ő nem akart velem egy párt alkotni, de ezen nem veszekedtünk, jóban maradtunk. Úgy alakult, hogy 3 hétig nem láttuk egymást. Amikor összefutottunk, én nagyot köszöntem, de ő úgy nézett rám, mint valami ufóra. Nem köszönt, fejét is elfordította. A mai napig nem értem, hogy miért nem ismert meg.
2019. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Furcsa. Lehet, hogy én más korosztály vagyok (huszonéves), de amikor általános vagy középsulis emberekkel összefutok, akkor örülünk egymásnak és váltunk pár szót. Ilyen "nemakarlakészrevenni" dolgot csak olyan emberektől tapasztaltam, akikkel eleve nem voltam régen sem jóban.
2019. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!