Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik olyan gyógyszereket...

Akik olyan gyógyszereket vesznek be öngyilkosság céljából, azok nem számolnak azzal, hogy meggondolja magát, akkor végig kell élni, amíg hatnak?

Figyelt kérdés

Tök megértem őket,de az életösztön közbeszólhat,így olyan szerek lesznek a testében,amit nem tud kiszedni és nemsoká rosszat fog tenni vele.


Oké,hogy nem akar élni,de nem tudom elképzelni,de arra ők nem is gondolnak,hogy úgymond "ki józanodnak" akkor rossz lesz az utolsó pár perc?


Mert nekem az egyik tanárom tanította,hogy aki öngyilkos lesz,az abban a pillanatban megbánja amit tett.


És nem is a vegyszerek hatása a rossz,hanem,hogy nemsoká már nem fog élni és kiszedni sem tudja már vegyszereket.


2019. jún. 22. 03:43
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Egy barátnőm gyógyszerekkel öngyilkosságot kísérelt meg. Készült rá mert összegyűjtötte őket. Mikor bevette nem gondolkozott ezen. Mikor már nagyon rosszul volt kitántorgott a családjához a nappaliba. Mentő, gyomormosás, újraélesztés, 2 hét zártosztály. Megbánta. Ennyit tudok elmondani a témában. Szerintem nem ilyesmivel kéne foglalkoznod.
2019. jún. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan öngyilkossági módot választanak az embereket, amelyeket a ,,legegyszerűbbnek'' tartanak, vagy amelyet legkönnyebben vegretudnak hajtani


Japánban pl, regebben ilyen hasfelvagós öngyilkossagi módot alkalmaztak, valoszinuleg azert, mert valaki hallotta, hogy xy megölte magát ilyen módszerrel


Magyarországon az önakasztás, gyógyszerezes terjedt el leginkább, szinte mindenki hallott már olyan esetet, ahol ezzel a ket módszert választották


A gyógyszerzest altalában nagyobb esetben inkabb nők választjak, a tettlegesseg alapú öngyilkossagot ferfiak (van olyan orszag, ahol a maagasból leugrás, vagy fulladás a gyakoribb önakasztás helyett) A gyógyszerezes alternativája más országokban pl az önmergezes


Nem igazán gondolkodnak azon, hogy majd hogyan fog hatni, de igen jól látod sokan akkor gondolják meg magukat, amikor már elkezdtek megtenni


Egyebkent sok olyan is van, hogy valaki csak keszül az öngyilkossagra, ez pedig az agynak az egesz szervezetnek is egy trauma, hogy ,,el van döntve'' ilyenkor a agy meg az egesz szervezet 5 perc alvásra vágyik, amiből persze legalább 1 vagy 2 óra lesz, ha nem több, a felkeles pillanatában a potencionális öngyilkos letesz az öngyilkosságról, miert? mert átelte milyen lenne öngyilkosnak lenni, aki lefekszik egy majdnem elkövetett öngyilkossag előtt, gyakorlatilag kap egy második eletet


Tudom, hogy eleg reszletesen belementem, de remelem nagyjaból választ kaptál a kerdesre

2019. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!