Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szomorú vagyok meg...

Nagyon szomorú vagyok meg akarok halni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatba vagyok valakivel aki bánt engem és nem birom már idegileg de otthagyni se tudom. Most is sírva írom ezt le de rohadt szanalmasnak erzem mar magam és mindig is meg akartam halni:(

2019. ápr. 16. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem tudod ott hagyni?
2019. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd ott a plcsába, aztán pszichológus, mazochista vagy, nem hiába választasz ilyen párt is.
2019. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Kérd egy pszichológus segítségét. Beszéld meg ezt a dolgot, egy családtagoddal, barátoddal, egy olyan emberrel akivel nagyon jó a kapcsolatod. Szabadulj meg a mérgező kapcsolatból, ezek az emberek tudnak segíteni neked.
2019. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden pasi ilyen. Szakíts vele, és legyél boldog egyedül vagy egy kisállattal...
2019. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott; ha csak nem a sziámi ikre vagy, nincs akadálya,hogy ott hagyd. Minden indok igazából csak a fejedben alakított gát, nem történne semmi, ha ott hagynád.
2019. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írom kérdező, ne vedd annak, de neked szerintem több gondod is van. Pár ismerősöm alapján írom ezeket, aztán meglátod valamelyiknél magadra ismersz-e.


Az egyik hogy valószínűleg kapcsolatfüggő vagy, muszáj kapcsolatban lenned, hogy valakitől külső impulzusokat kapj magad felé, azt érezd hogy valaki törődik veled. Azt hiszed nélküle nem lenne életed, nem bírod a gondolatát sem elviselni annak, hogy egyedül kell lenned, hogy nem kapsz figyelmet.


Ebből jön az is, hogy valószínűleg figyelemfüggő vagy, állandóan kell hogy valaki érted csináljon valamit, beszéljen hozzád, hiányolod hogy a fejében legyél valakinek, főleg több mint barátságból.


A harmadik dolog tippre az, hogy mivel neked annak a figyelme kell akitől nem kapod meg, vagy nem kapsz eleget tőle, ellököd és semminek nézed azokat, akik értékelnek és akiknek fontos vagy, nem becsülöd meg őket. Pont azokra teszel, akik törődnének veled, igaz nem szerelemből, hanem barátságból. De az nem elég neked, mert kell valaki melléd akivel nem érzed magad semminek, értékelhetetlennek, még ha bánt is, azok a pillanatok odaragasztanak mellé, amikor rendesen viselkedik veled. Ekkor elhiszed hogy értékel, aztán megint bánt és tepersz a kedvéért, hogy ne tegye meg ismét.


A negyedik ebből kifolyólag, hogy nagy eséllyel manipulál téged a másik, az előbb említett módon: egyszer elhiteti veled hogy fontos vagy neki, aztán eldob vagy ellök, mintha egy zacskó szemét lennél. Azt éri el ezzel, hogy futni fogsz utána, hogy akarod hogy számíts neki, irányít téged, közben abszolút nem érdekled, csak játszik veled.


Először is, igenis vagy olyan erős hogy otthagyd, hogy ne tűrd többé a fájdalmat amit okoz neked. Ő nem értékel és függetlenül hogy fizikailag vagy lelkileg bánt, nem tisztel és nem is szeret. Olyat érdemelsz aki megbecsül téged, ne teperj olyanért akinek semmit nem jelentesz és aki számára bábu vagy. Kérlek nézz magadba és ismerd fel, hogy nem így kell élj, hogy sokkal többet érsz ennél. Tudod te is ezt pontosan, mert nem írtad volna ki a kérdést. Attól hogy elhagyod, te nem teszel semmi rosszat, nem hagyod cserben, nem szúrod hátba. Az életed mented meg, amit ő pokollá tesz.


Vedd fel a kapcsolatot azokkal akiket ellöktél magadtól, támaszkodj rájuk. Bízz a barátokban, nem leszel egyedül. Akarnod kell azt, hogy jobb legyen, amihez az első lépés az, hogy kilépj ebből a kapcsolatból. Döntést kell hoznod hogy javuljon a helyzet, anélkül nem fog. Te vagy az aki engedi hogy bántsák, ne engedd többé.


Ne akarj olyan miatt meghalni, akinek semmit se jelentesz, ismétlem. Ne bántsd magad olyan miatt, aki nem értékel. Nyisd ki a szemed és azokkal törődj akik figyeltek rád barátként, akik meghallgattak, akik szerettek volna segíteni. Akiket nagy eséllyel ellöktél magadtól, nem számítottak eléggé. Ha nincs ilyen ember, keress fel egy segítséget kérő fórumot, hívj fel a családból valakit, keress fel régi ismerőst, akivel szoros kapcsolatban voltál, akármi. Keress fel egy szakembert, aki segít majd feldolgozni a történteket és továbblépni, mert mély lelki sebeket hagyott ez a kapcsolat. Te irányítasz, te döntesz, vagy olyan erős hogy kitudsz lépni ebből, csak el kell határozd magad.

2019. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan sok jó dolog van az életben, miért akarnak sokkan meghalni?

Ráadásul meg rövid is...

Hidd el nekem ha ezen túl leszel , rájössz arra hogy más jó dolog is van s szenvedésen túl...

2019. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!