Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyan párok akiknél...

Vannak még olyan párok akiknél az egyik fél nagyon kis szolid, a másik pedig nagyon ellentéte?

Figyelt kérdés

Tegyük fel az egyik korán kezdi az ivást, kapcsolatok stb. A másik meg jóval később.

Majd összejönnek.

Aztán ugye kellenek a külön töltött idő is. És az egyiknek nagyon szolid napja lesz a másik meg full más..alkohol,spangli,stb... És lehet megváltozik teljesen mire ismét találkoznak.. agresszívabb lesz és letoj mindent. A másik fél meg furcsa lesz, hisztisebb, talán irigy?!

Vagy két ennyire más ember nem is illene össze ? Hosszú távon mindkettő részéről folytonos megalkuvás lenne?



Csak emelkedés és csak erről beszélgetés gyanánt kérdem más tapasztalatait, véleményét.


2019. jún. 22. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen kapcsolatban. Első 'szerelem'. Én voltam a szolíd, a csendes. Egy darabig, ameddig fontos voltam neki működött, aztán egyre fontosabb volt neki az az egy-egy spangli. 1-2-3 majd 10 üveg sör. Én úgy éreztem szeretem. 15-16 éves voltam. Ő 17. Szerettem volna több időt vele tölteni,de ugyebár neki erre nem volt igénye, mert neki fontosabb volt, hogy a haverokkal ezt-azt csináljanak. Sokszor hazudott.. volt hogy eljött hozzám, megnéztünk egy filmet. Azt mondta haza megy megfürdik és jön is vissza. Nem lakott messzebb 15 percnél. 3 óra múlva vissza jött ugyanabban a ruhában büdösen és koszosan. Nem haza ment, hanem füvezni. Ez csak egy sztori a 100-ból. Nehéz volt megszakítani vele a kapcsolatot, mert én voltam az egyetlen olyan ember számára, aki figyelt rá, ebből adódóan még fél év múlva is keresett. Nehezen elfogadta, hogy már nem leszünk együtt többé. Sajnos még most is ugyan azokat csinálja mint amit mellettem, csak már senkije sincs. Azóta eltelt 6 év.
2019. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!