Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban hülyeség ilyesmire...

Valóban hülyeség ilyesmire költeni a pénzt?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy ha dolgozni kezdek hamarosan akkor veszek egy PS4-et és hozzá egy kormányt stb, hogy úgy játsszam az autóversenyzős szimulátorokat.

Mivel ez nem valami olcsó sokan elmondták, hogy szerintük butaság annyi pénzt összegyűjteni és kiadni ilyesmire felnőttként (150 ezer kb.) meg úgyis megunnám, el lehetne költeni izgalmasabb dolgokra is annyit.

Magam sem tudom, hogy mi legyen, mert kicsit én is sokallom, viszont ha megvenném akkor szerintem jól elszórakoznék vele.

Ti melyik tábornak adtok igazat?



2019. jún. 22. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A videójátékozás is egy hobbi, nem értem miért lenne ez rosszabb azoknál, akik több százmillióért vesznek festményt, csak mert gyűjtők. Én is kisebb vagyonokat öltem már bele a gépembe :D
2019. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze, vannak a nagy gamerek, akik nagyban utaznak, és nekik valóban egy hobbi, de nekem egyébként soha nem volt az. Gyerekként sem sokat játszottam videó játékokkal. Egyedül azért a pár versenyautós játékért venném meg.

Bár annyiért gokartozni is elmehetnék jó párszor.

2019. jún. 22. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéred ki mások véleményét?edd meg, élvezd. Ennyi!
2019. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, vedd meg.
2019. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én első fizetésemből egy számítógépet raktam össze, de mivel ez egy kikapcsolódás többet nem költök rá mint amennyi a jövedelmem. Utána jött a B-s jogsi, 24 évesen meg az A, én ezekbe fektettem a megtakarításom egy részét, mert jogsival dolgozni is lehet, autóval akkor járok ha rossz az idő, tavasztól késő őszig meg motorral.


Egy konzol nem időtálló mert amint kijön a legújabb, a tehetősebbek már adják is elfelé a meglévőt, és aki megteheti az mindenből az újat fogja venni, a használt meg marad a nálunk szegényebbeknek.

2019. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos te tudod hogy eddig mennyire vagytal erre.

Ez is egy hobbi, en is 20 eve jatszom, ha kihasznalod akkor nem kidobott penz.

Mindenasetre ne az elso fizetesed koltsd egeszen erre.

Elobb csakk a konzol, ha kesobb is van kedved kocsikazni, akkor johet a kormany is.

2019. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nemaRendőrség ***** válasza:
29%
150ből inkább elmennék élményvezetésekre. Hungarolingen 30-40e egy alkalom, de kisebb pályákon olcsóbb. És akkor legalább tényleg élményeket szerzel
2019. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Vedd meg, ha megunod el tudod adni, így max pár 10ezret buksz rajta, ami megéri. Illetve te is tudsz használtan venni.
2019. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez mindenki saját maga dönti el, tedd meg nyugodtan vagy is vedd meg :-D aztán majd meg fogod tudni, volt értelme? így derülhetnek ki csak a dolgok, másképp nem fog :-) én például szeretnék egy jó nagyot kirándulni itthon én erre költöm a pénzemet, hogy meg fogom e bánni? azt csak akkor tudom meg ha már benne vagyok, vagy ha az utazásom végére értem :-) ugyan így vagyok vele én is, jól el szórakoznék itt meg ott szóval én döntöttem megyek és kész :-) hozz egy döntés, aztán majd meg látod jó volt e vagy sem? :-)
2019. jún. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A molnár, a fia, meg a Playstation.
2019. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!