Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti csináltok "Karácsonyi...

Ti csináltok "Karácsonyi nagytakarítást"? Csak szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben több embertől is hallottam, hogy mennyire fárasztó az ünnepi készülődés, a vásárlás, a sütés-főzés, és az ilyenkor szokásos nagytakarítás...

Amikor pedig mondom, hogy én ilyet nem szoktam csinálni, akkor csak furcsán néznek.

Mert komolyan, mégis mire jó? Nálam egész évben tisztaság van, az alap dolgokat rendszeresen megcsinálom. Ami pedig szerintem a "nagytakarítás" kategória, az pl az ablakpucolás, függönymosás, szőnyegtisztítás, de ezeket pedig nyilván nem a tél közepén fogom megcsinálni, hanem tavasszal, vagy nyáron.

Vagy csak én látom a dolgot rosszul?

Ti szoktatok csinálni karácsonyi nagytakarítást? Ha igen, akkor mi tartozik bele, miket csináltok meg ilyenkor?



2018. dec. 29. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy szoktam!
2018. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Azért hogy elmondhassam, hogy jaaaj en meg a ablakot us lemostam, meg ezt is meg azt is , meghogy sutottem 10 fajta sutit, meg 6 fogasos karácsonyi menut, hogy aztan hullafaradtan várjam az estét?

A kaja nagy részét meg adhatnám ki a kutyának?

2018. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi kisit "rumlisabb" család vagyunk, szóval az ünnepek elött kisit jobban összepakoljuk a nappalit és a konyhát. +Porszívózunk (mivel macskánk van,szóval azt elég gyakran kell) meg esetleg ha belefér az időbe, le mossunk pár ablakot.

Mi ezt nevezzükk "nagytakarításnak" :D

2018. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi csináltunk otthon.


Egyrészt máskor nincs otthon szinte senki, nincsenek szabad napok, mindenki tanul, dolgozik. Hiába van alap takarítás, azért összegyűlik a sok mocsok. Nem az a kinyalom a házat tisztára takarítás, de nem is az átlagos portörlés.

2018. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is van, a szüksèges rossz.
2018. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!