Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért izgulok ennyire, mivel...

Miért izgulok ennyire, mivel tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés

Minden vizsgám előtt már hetekkel olyan érzésem van, hogy nem fogom kibirni olyan szinten izgulok. Így voltam nyelvvizsga előtt, írásbeli érettségi előtt, és most, a szóbeli érettségi előtt is így érzek. Soha nem volt rossz tapasztalatom, minden eddigi vizsgám sikeres volt, az írásbeli érettségim is egészen jól sikerült. Tanulok sokat, elég magabiztos a tudásom, mégsem tudom leküzdeni, és ez már a kapcsolataimra is kihatással van. A barátaim sem értik, pedig ők is ugyan ebben a helyzetben vannak, ők mégis tudják kezelni. Valamilyen praktika van, amivel le tudnám magam egy picit nyugtatni?

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. jún. 22. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nekem meccsek (box) előtt és az érettségi előtt is az segített, hogy 1-2 héttel előtte már hangolódtam rá lélekben. Beleképzeltem magam kicsit az adott helyzetbe, végiggondoltam, hogy mit és hogyan kéne tennem, aztán a valós helyzet már nem volt annyira meglepő.

Ha valami stresszforrás akkor az a képzeletbeli helyzetben is felnyomja a pulzusod arra érdemes koncentrálni, hogy mi oldhatná meg.

2019. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!