Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 éves koráig nem volt...

40 éves koráig nem volt autója egy férfinak, akkor utána már nem lesz?

Figyelt kérdés
Legalábbis gondolom minimális az esély, ha addig nem volt igénye rá.

2019. jún. 25. 05:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem most hirtelen két férfi jut eszembe az ismerősi körömből, aki 40 felé halad, de még nincs jogsija és tervben sincs hogy legyen. Rá még nem kérdeztem miért, de nekem úgy tűnik elvannak nélküle. A munkahely közel van, biciklivel simán bejárnak, ha valahova kell menni, akkor megoldják tömegközlekedéssel. Annyit szerintem nem utaznak, hogy érdemes legyen autót fenntartani.
2019. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Barátnőm férjének 42 évesen lett jogsija, előtte vettek kocsit, de csak a barátnőm vezette. Aztán férj is rákapott. Amúgy pedig, meglepően jól vezet a pasi (most már 55 éves). Igaz, ő előtte motorozott, ha ez számít.
2019. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért?Mindenkinek a feneke alá kell egy autó?? Sokkal jobb vonattal, vagy a városokban villamossal, busszal utazni, mint a dugóban ülni órákat. Vidéken meg ott a bicikli.
2019. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40 éves koráig nem volt aranyere egy férfinak, akkor utána már nem lesz?
2019. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 veterán vas ***** válasza:
70%

Jah' törvény is van róla!

Azon állampolgárok akik 40 éves és 125 napos korukig nem tartottak igényt személygépkocsira, azok az említett időpont betöltése után már nem is vásárolhatnak. Kivételt képeznek a Lajos és Szigfrid keresztnevű állampolgárok, amennyiben május hónapban születettek. Az ő esetükben ez a határidő 50 éves és 38 napos korig kitolódik.

Debizony ez 100°-ig így van! :D

2019. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Minek, ha nincs rá igénye? Drága ám. Veszélyes. Sok a baleset az utakon.
2019. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 PsYCh0HuN válasza:
Szerintem forduljon kezelőorvosához, gyógyszerészéhez. :>
2019. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten kész nyűg egy autó. Mondjuk nagyobb vidéki városokban is, ha közel a lakásához munkahelye. Egy autó, ha nem használják a munkájukhoz, akkor egy pénztemető, luxuscikk a legtöbb embernek. Nekem fiatalon nem kellett autó, mert olyan megyeszékhelyen laktam, ahol volt jó tömegközlekedés, aztán kiépültek a kerékpárutak, simán bárhova el tudtam jutni így. Most robogózom, ez sokkal olcsóbb, mint autót fenntartani.
2021. febr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Nekem se volt rá igényem, mert a belvárosban gyorsabb volt tömegközlekedni, és pár km-es távolságokon belül teljesen fölösleges az autó, plusz nem kevés költség, szóval egyszerűen az én életemben totál fölösleges volt .


37 voltam mikor megörököltem egy autót, ami olyan keveset futott és olyan jó állapotban volt, hogy sokkal többet ért, mint amit a kora miatt adtak volna érte, úgyhogy megtartottam.


Azóta belefogtam 2 lakásfelújításba, amit szakemberek híján úgy 80%-ban én csináltam (nem kell magyaráznom, hogy napi szintű autó használatot igényel a rengeteg anyag vásárlás, utánajárás)"


Most durván ledöbbentem, mert két éve mintha megjósoltad volna, ami velem is történt azóta (azt leszámítva, hogy a lakásfelújítások még előttem állnak, és még mindig nem biztos, hogy akarok jogsit)

2022. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem 29 éves koromtól 34 éves koromig volt, utána meg 42 éves koromig nem volt.

Most megint van.


Ne tudd meg milyen jól éreztem magam amikor szinte mindenhova biciklivel jártam

márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!