Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Probléma e az, ha az állatokat...

Probléma e az, ha az állatokat többre tartom az embereknél?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 12:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Mindig azok állítanak ilyet, akik szociálisan egy Koala szintjén vannak.
2019. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%

Miben nyilvánul meg?

Én nem értettem soha az ilyet. Utálod az embereket? Az összeset? És szeretsz minden állatot?

Mert én nem tudok úgy összességében semmilyen "csoportot" jobban szeretni egy másiknál. Egy "csoport" tagjai nem egyformák.

Vannak normális és gázos emberek. Miért utálja minden ember, azért mert van olyan, aki rossz és árt másoknak, pl. az állatoknak. De ugyanígy, nem szeretek minden állatot. Nyilván nem bántom őket. De nem szeretek mindent, és nem is tartom az állatokat többre a normális embereknél.

Tényleg érdekel, hogy hogyan érted.

2019. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Az emberek brutálisak.

Dániában évente több 100 delfint megölnek csak poénból.Meg itt volt ez a teknőst agyonverő nő.


Szerintnem ezeket mind be kéne dobni a tigrisek közé,hogy tépjék szét őket.Még élvezném is látni

2019. jún. 26. 12:35
 4/33 A kérdező kommentje:
Meg ha olvasom,hogy medve támadott emberre,az nem hat meg.De ha lelőnek egy macit,azok fel vagyok háborodva.
2019. jún. 26. 12:36
 5/33 anonim ***** válasza:
63%

3: Pont erről írtam. Azért mert vannak rossz emberek, akkor minden ember rossz? Te is? Anyukád is?

4: Ez azért beteges, hogy az embereket nem sajnálod.

2019. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Az emberek gonoszak,miért sajnáljam őket?

A medvék meg nagyszerű állatok,sokkal többet érnek egy szadista embernél

2019. jún. 26. 12:38
 7/33 anonim ***** válasza:
61%
Megint igazam volt, aki bármilyen örömét leli egy embertársa halálában, annak baj van a fejével. Legtöbbször elnyomott frusztráció, ami hasonló agresszió és beteges gyilkolási/szenvedési vágyak formájában jelentkezik. Normális ember nem kívánja végignézni valaki szenvedéseit és halálát. Egyébként Rudolf Höss, Auschwitz parancsnoka volt hasonló lelkületű ember, a családtagjai és ismerősei szerint a legyet se csapta le és az utcán kikerülte a bogarakat nehogy rájuk lépjen, az emberekkel viszont bestiális kegyetlenséggel bánt.
2019. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
6: Nem gonoszak az emberek. De vannak gonosz emberek. Ismerted talán azt, akit megtámadott a medve? Ha anyukádat tépné szét, azt sem sajnálnád? Egyébként meg honnan tudod, hogy mit érez egy medve? Nem gonosz, hogy csak úgy rátámad olyan emberekre, akik semmit sem ártottak neki? Nem bántják, nem akarják levadászni, semmilyen szinten nem tettek neki rosszat. Aztán széttépi őket. Szerintem ez gonoszság.
2019. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit gondolkodnál, rájönnél, hogy rendszertanilag az ember is egy állatfaj. Főemlős.
2019. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Halmai Annamária ***** válasza:
41%
Igen, ez probléma és a tudatlanságodból/műveletlenségedből fakad.
2019. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!