Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok, hogy az...

Normális vagyok, hogy az állatokat jobban sajnálom, mint az embereket?

Figyelt kérdés
Teljesen hidegen hagy, hogy a haverom hülye gyereke összetörte magát biciklivel, szintén nem érdekel, hogy akárhol meghaltak egy repülő-szerencsétlenségben 238-an. De sírni tudnék, mert elpusztult a kismacskánk, és az anya macska szomorú. Vagy lazán agyonlőnék mindenkit, akik pl kiskutyákat vernek.

#normális-ez?
2019. máj. 27. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Igen normális. Én se sajnálom az embereket. Nem érdemelnek együttérzést.
2019. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
+1 fő az állatok javára :)
2019. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Magamból kiindulva nem kívánok senkinek se rosszat, pláne nem annak, aki nekem soha az életben egyáltalán nem ártott, de még annak se, aki megérdemelné, viszont!


Valahol ugyanakkor nem csodálom, hogy ezt gondolod! Belegondolok tényleg sok olyan ember van, akiket nem tudnék sajnálni, ettől független nem kívánom nekik azt, hogy rossz legyen, csak sokuknak tényleg nem ártana magukban nézni és nem, csak másokat vájkálni, okolni sok mindenért, meg más életébe belerondítani!


Az állatkínzással kapcsolatban dettó egyetértek! Csak, aki más élőlénynek árt, független attól, hogy állatról, vagy emberről van szó, az nem ember!

2019. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem, én ezt nem tartom normálisnak. És az agyam eldobom azokon a zokniagyú állatvédőkön, akik egy elütött macska miatt a tettes összes le- és felmenőjét válogatott kínzásokkal tervezik kinyúvasztani. Persze szigorúan a fotelből. Ugyanolyan agresszív barmok ezek is, mint az állatkínzók. Pont.
2019. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Én is így voltam vele egy ideig, amikor sokat csalódtam az emberekben, aztán időről időre változtam, ahogy elfogadtam, hogy milyenek vagyunk.

Most már az ártatlan embereket is sajnálom, a Christchurchi lövöldözés videót megnéztem, akkor a sírógörcs kerülgetett, de nem pont a halál miatt, hanem az értelmetlen gyűlölet miatt.

2019. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

Majd, ha egyszer (vagy kétszer?) megkerget 3 nagytestű doberman!

Meg este 10-kor békésen mész haza, az egyik kutya kerítésen keresztül hirtelen olyan hangerővel kezd a füledbe ugatni, hogy pár pillanatra megsüketülsz...


Na akkor is ugyanezt írjad.

2019. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Azért ne keverjük össze az állatkínzókat az agresszív emberekkel. Az állatkínzók megérdemlik a halált. De egy agresszív ember már kevésbé. Mellesleg az állatoknál kevés kutya agresszív. Minden csak nevelés kérdése. Csak hogy az embert elfelejtették megnevelni,és ezért tart itt az emberiség ahol. Kicsit sem sajnálom az embereket. Már bocs.
2019. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem az önvédelemről beszélek, ez esetben nyilván lelőnék kutyát, medvét, mindent. Az ártatlan állatokat sajnálom, de az ártatlan emberek nem érdekelnek, van belőlük sok.
2019. máj. 27. 14:52
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

"Vagy lazán agyonlőnék mindenkit, akik pl kiskutyákat vernek."


Akkor viszont mennél életfogytig a sittre, de erre ugye a magadfajták már nem gondolnak.

2019. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
És azokat az állatokat nem sajnálod, akiket borzasztó körülmények között tartanak, és lemészárolnak naponta több milliót, hogy tudjatok husikát zabálni? Mert feltételezem, nem vagy vegetáriánus. Ja, a kérdésre is válaszolva, én ugyanígy vagyok vele, annak örülök, ha minél több ember elpusztul.Már látom is a 0%-ot, de lexarom.
2019. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!